Wpis z mikrobloga

czemu mam czekać, gdy chce jechać do domu, a standardowa taxowka ma lepszą ofertę? To jest nielogiczne dla mnie


@karolinana: bolt dałby ci lepszą cenę niż taxi. Praktycznie za każdym razem. Jeździłem 5 lat taksówkami i teraz 5 lat uber/bolt, dużo kasy zostało dzięki temu w kieszeni.

I gdzie ta korupcja? Kogo przekupują i w jakim celu?


https://www.wprost.pl/400187/Mafia-taksowkarska

W Warszawie dodatkowo częstym przypadkiem jest rozwożenie narkotyków i klientów do określonych agencji
@Robert_K: wow, po co mnie wolasz, to nie ja pytalem o cene, az tak musisz swoje ego podbudowac? Normalna taksowka ma z gory ustalona cene, 8 pln za trzasniecie drzwiami plus 3,60 za kazdy km w taryfie 2, a jest tam kolo 7,5km, wiec latwo policzyc ile wyjdzie. Op zapytal dokladnie o takse spod przylotow (a nie zamawiana przez jakas apke) i tyle taka taksowka bedzie kosztowac. Nawet na stronie lotniska
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Krowa_i_kurczak: pisanie do supportu nie odbywa się przed przejazdem, więc nie ma wpływu na dojazd.

Zresztą nie będę ciągnął tego tematu.

Ja bym z taxi może i korzystał, ale jak z 40%znizkami na już niby tańszych przewozach jest i tak podobnie jak na bolcie bez promki, to raczej rzadko jest sens to wybierać XD
Pomijam już fakt, że apki przewoźników są lepsze