Wpis z mikrobloga

Tym razem smoki z Gry o Tron ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po 14 godz. rysowania mam tło i Drogona skończonego w 60%... Ale uznaję to już za jedną z moich ulubionych prac. Nagrywam całość więc chętnych do subskrypcji: https://www.youtube.com/bajanart

Mój:
Instagram
Facebook
DeviantArt

Założyłem swój tag --> #bajanart pod, którym znajdziecie w przyszłości więcej moich prac.
Zapraszam chętnych do obserwowania ^^

#rysujzwykopem #rysunek #tworczoscwlasna #smok #design #fantasy #grafika #got #graotron #gameofthrones
BajanArt - Tym razem smoki z Gry o Tron ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po 14 godz. rysowania mam tło i D...

źródło: comment_9Et4ncJuQyuEQFhw1wsKZWWzCkw0WKbW.jpg

Pobierz
  • 6
@BajanArt: praca świetnie się zapowiada, a jak będzie skończona, to pewnie wyjdzie jeszcze lepiej ()

A co do smok vs. wywerna to można łatwo poznać. Smok ma 4 łapy + 2 skrzydła razem 6 kończyn (no, nie liczę ogona), natomiast wywerna ma 2 tylnie łapy oraz 2 skrzydła lub łaposkrzydła z przodu razem 4 kończyny.
@Tyrande: Dzięki wielkie ale muszę się nie zgodzić ( ͡° ͜ʖ ͡°) To o czym piszesz to tylko nasz wytwór, który utrwalił się w popkulturze. Przez większość dziejów smok (draco - wąż/gad) był wężem.