Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#kamery #monitoring #blok #osiedle #zalesie #patologiazewsi

Piszę anonimowo, bo może ktoś mieszka na tym osiedlu co ja. W ostatnim czasie u nas na osiedlu zabili typa. No i od chyba 8 lat mamy na osiedlu zainstalowane kamery, za które płacimy w czynszu 35 zł miesięcznie - za monitoring - no i chyba przez 8 lat nikomu niebyły potrzebne. Ale policja się zgłosiła do spółdzielni po nagranie i okazało się, że wszystkie 25 kamer to atrapy. No i jest #afera że przez 8 lat płaciliśmy za monitoring którego nie było, ludzie chodzą po mieszkaniach i chcą pisać pozwy zbiorowe, żeby teraz te 8 lat płacenia odbili nam z czynszu czyli. 3360 zł/550zl (bo taki jest czynsz) = 6 miesięcy mieszkania bez opłat. Mirki jest w ogóle coś takiego do ugrania ?? przecież jak by wszyscy mieszkańcy przez 6 miechów nie płacili czynszu to by spółdzielnia zbankrutowała

#pytaniedoesperta #prawo #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XD w sumie zastanawiałem się chwile nad scenariuszem takim gdzie dziadki z spółdzielni nie wiedzieli by o tym ze to atrapy bo jednak starsze osoby i ze w sumie mogli by serwisanci ich w #!$%@? zrobić postawili w jakimś pomieszczeniu jakaś skrzynkę z wiatrakiem i powiedzieli tu się wszystko nagrywa nie ruszać bo #!$%@? serwisy po to żeby było legitnie jeśli taki scenariusz by był to wydaje mi się ze jeszcze łatwiej
  • Odpowiedz
CiepłaElfka: @JamesW: DT a co to za miejscowosc ?
@cation: Nie wiem ile jest mieszkanców tak strzeliłem na oko liczbę jest - 6 bloków
@Dr_Lou_Bitch: Nie
Znając życie - to jak ktoś napisał, nagle dokumentacja "przetargowa" się zmieni albo odnajdzie ( o ile była ) - i od początku było napisane, że to atrapy.
Ale po co mielibyśmy płacić za utrzymanie atrap ?
No ja nie mam ochoty się tym zajmować bo jakoś 35 zł miesięcznie nie ugodziło mojemu budżetowi - ale jak ten typ co to załatwia jest ogarnięty, to niema problemu z
  • Odpowiedz