Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#kamery #monitoring #blok #osiedle #zalesie #patologiazewsi

Piszę anonimowo, bo może ktoś mieszka na tym osiedlu co ja. W ostatnim czasie u nas na osiedlu zabili typa. No i od chyba 8 lat mamy na osiedlu zainstalowane kamery, za które płacimy w czynszu 35 zł miesięcznie - za monitoring - no i chyba przez 8 lat nikomu niebyły potrzebne. Ale policja się zgłosiła do spółdzielni po nagranie i okazało się, że wszystkie 25 kamer to atrapy. No i jest #afera że przez 8 lat płaciliśmy za monitoring którego nie było, ludzie chodzą po mieszkaniach i chcą pisać pozwy zbiorowe, żeby teraz te 8 lat płacenia odbili nam z czynszu czyli. 3360 zł/550zl (bo taki jest czynsz) = 6 miesięcy mieszkania bez opłat. Mirki jest w ogóle coś takiego do ugrania ?? przecież jak by wszyscy mieszkańcy przez 6 miechów nie płacili czynszu to by spółdzielnia zbankrutowała

#pytaniedoesperta #prawo #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1197
@AnonimoweMirkoWyznania: nie zbankrutuje, a nawet jeśli, to lepiej i sobie zróbcie wspólnotę, zatrudnicie administratora i #!$%@? z roboty darmozjadów. I zarząd do prokuratury, za oszustwa. A wam to rozłożą i będziecie płacić po sto złotych mniej co miesiąć.
Ale fajny wałek xD i że też przez osiem lat nikt się nie jorgnął xD
  • Odpowiedz
OstraDziewczyna: Odpowiadam jako OP - bo zgubiłem ten cały KOD
@l1pka: co znaczy taktyczny post
@KolejnyMirek: @Fiodooor: Co znaczy dowiedzieć co jest w papierach, w sumie ja nie widziałem tych papierów i pewnie nikt się tym nie interesował. Mówili, na spotkaniu jak dobrze pamiętam -że będzie zainstalowany monitoring, trzeba będzie płacić a dzięki niemu będzie łatwiej dojść jak ktoś uszkodzi auto, albo kto zajmuje miejsce
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: tak to jest jak sie nie czyta. Pewnie przyszla informacja na kartce w skrzynce ze bedzie monitoring i ze bedzie kosztowac 35 pieniedzy na mc i ze jak kogos to interesuje to zapraszamy na walne zgromadzenie. Wszyscy polozyli na to lage nikt sie nie zainteresowal i po 8 latach wyszlo szydlo z worka. Co do dokumentow. Musial byc przetarg. Musiala byc firma ktora to zamontowala. Musiala byc umowa z
  • Odpowiedz
PospolityStarzec: To znowu ja OP
@KolejnyMirek:
No ja Cię rozumiem, ale przecież ok. 500 mieszkańców osiedla - nie dostało egzemplarza, umowy, kosztorysu, faktur itp. No było spotkanie tylko na ten temat - może powiedzieli że pełna dokumentacja przetargu jest u nich w siedzibie do oglądniecia. Ja z tego pamiętam tylko tyle
- że spółdzielnia mówiła
1. będzie monitoring który pozwoli na to i na to
2. będziemy musieli wliczyć do czynszu 35 zł za spłatę przetargu + asystę
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie ma się czym chwalić ale zdarzyło nam się lata temu #!$%@?ć kamerę na osiedlu. też miała być gwarantem bezpieczeństwa, też okazała się atrapą. to chyba dość powszechne praktyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz