Wpis z mikrobloga

@Ogau dziękuję za feedback. Aktualnie pracuję i nie jest to staż. Praca wymaga jakies podstawowej wiedzy z excela i sapa. Na rozmowie byłem lepszy niz kilkq osób więc konkurencja jest gorsza :) Chce się po prostu rozwijać. Zamiast imprezowac wole się uczyć jakiś nowych rzeczy które mi się przydadzą. Twoim zdaniem jakie umiejętności twarde sa wymagane? Zaznaczę, że rozmawiałem z HR i mówili, że duzo osob, zaznacza b2, a przy weryfikacji wychodzi
@prostymysliciel: nie wiem jakie umiejętności są potrzebne, bo nie napisałeś co chcesz robić. No i nie wiemy czy skończyłeś jakieś studia, jeśli tak to jakie. Z informacji, które podałeś wynika, że ogarniasz jedynie komputer na poziomie Grażyny z ZUSu ¯\_(ツ)_/¯
@Ogau Powiedzmy do firm typu Credit Suisse, UBS i inne korpo. Tzw chodzi mi o to co musi potrafić korpo szczur xd ( oprócz podpieprzania innych ☜(☜)).
I nie chodzi mi tutaj o IT tylko chodzi o zwykłego pracownika. Na pewno dobrze Angielski i z tego co słyszałem to excel :)
@prostymysliciel z podobnym doświadczeniem tylko bez sapa dostałem się na stanowisko zwykłego analityka który robi tickety i różne zmiany w sapie. Widełki jak podałem. Angielski na co dzień ale z A2 szybko się idzie douczyc, zwłaszcza jak używasz na co dzień
@prostymysliciel: z tego co napisałeś mam podobne umiejętności jak Ty, zamiast sapa podstawy sql. Z robotą ciężko, byłam na paru rozmowach, proponowali hajsy w granicy 3500 -4000 brutto. wcale nie jest tak łatwo zmienić (,)