Wpis z mikrobloga

Hej Mirkoksy
Mam do was pytanie, które nurtuje mnie już jakiś dłuższy czas - co robicie w sytuacji, kiedy na siłowni podczas waszego treningu ktoś obok ewidentnie robi sobie krzywdę robiąc np martwy czy siad, sami trenujecie już dłuższy czas, technikę macie opanowaną (przynajmniej jesteście świadomi jaka powinna być :P), zatem staracie się jemu/jej wytłumaczyć, że tak naprawdę robi sobie krzywdę niż "gainsy" ? Czy skupiacie się na waszym treningu i pozdro elo?

PS. To mój pierwszy post, stąd wybaczcie mi, jeżeli źle potagowałem :)
#mirkokoksy #silownia #trening #mikrokoksy

Czy pomagasz korygować błędy osób na siłowni?

  • Tak, staram się wytłumaczyć co robi źle 24.2% (32)
  • Nie, mam mam to gdzieś, robię swoje i elo. 75.8% (100)

Oddanych głosów: 132

  • 29
@elektrogamonik: nie ćwiczę i ekspertem nie jestem. Ale w innych dziedzinach staram się pomagać kiedy widzę że ktoś o czymś nie ma pojęcia lub może sobie zrobić krzywdę. Więc trzeba sobie pomagać. Kto wie... Może jutro będziesz pisać post bo nie będziesz umieć tego i tego
@elektrogamonik wywalone, jest tyle poradników w necie z poprawną technika że można sobie w przerwie między seriami włączyć chociażby filmik na yt, ale jak ktoś to ma w dupie to i tak nie pomożesz
@elektrogamonik: może robić to nieświadomie bo pierwszy raz, dzień. Ktoś dał jej głupie rady. A jak robi to świadomie no to wygląda że debil. Miałem tu dziś w nocy jazdę bo chłop za grubo dragow namieszał i była możliwość że zejdzie. A ja prawie zawsze jadę po bandzie bo czasem tylko tak dociera to co piszę do ludzi
@elektrogamonik: widzę że jesteś tu nowy. Więc mniej więcej wyjaśnię. Cześć ludzi tutaj to zwykli idioci, część to pryszczate małe #!$%@? którym jak walniesz liścia to się zeszczają i trawia do szpitala w stanie krytycznym. Ale jest też sporo normalnych ludzi. Przedwczoraj też miałem akcję. Jakiś debil wystalkował laskę stąd i próbował ją zlinczowac bo hehe brzydka.