Wpis z mikrobloga

Maksymalnie #!$%@? mnie ta ślepa potrzeba atencji na twarzo-ryju, snapie i instagównie przez różowepaski. Jaka jest istota przesiadywania na tych dennych portalach godzinami? Co jest w tym całym dziadostwie takiego niesamowitego?
"Najlepszy" w tym wszystkim jest fakt, że większość dziewczyn ciebie z automatu skreśli jeżeli odmówisz grania na ich zasadach, a tym samym taplania się w gównie i #!$%@? na dno poprzez wpompowywanie ogromnej ilości czasu w ten cały syf zwany "portalami społecznościowymi". CO ZA CHOOOJNIA
#przegryw #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #dziewczynybeztabu #logikarozowychpaskow #seks #zwiazki #pytanie
źródło: comment_Y5cUJIpsqJ50s3RBeuUy4LrV4WzfO1WJ.jpg
  • 10
@GreatMajster Sam czasem coś wrzucę, ale bez przesady. Mam tam z dwie takie znajome. Myślę, że mógłbym stworzyć dokładni grafik gdzie i z kim jest. Non stop debilne buziaczki, co zjada itp. itd. jej facet widać, że chyba czasem zastanawia się czy warto aż tyle głupoty cierpieć haha. Druga standard wrzucanie dzieciaka i tylko czeka na komplementy. Chore!
@KarPaKo A to też jest super! Pomijając lajki jako coś ważnego. Mam kumpla który robi genialne zdjęcia zwykłym telefonem - fajna perspektywa, odrazu widzi coś czego inni nie widzą (samolot pomiędzy drzewami) i dostanie w porywach po kilka lajków. Z drugiej strony pusta do bólu maupa pokazuje swoje dupsko w jeansach itp. (praktycznie codziennie) przy barierce tarasu i tak....powyżej 100 + oczywiście mnóstwo komentarzy od znajomych jaka to ona idealna nie jest