Wpis z mikrobloga

#gothic #grajzwykopem #czujedobrzeczlowiek #dziendobry

Mirki, zakupiłem właśnie szanowanego przez polaków klasyka - GOTHIC. Nigdy w tą grę nie grałem, nic o niej nie wiem poza tym, że to RPG i ma status kultowy. Dlatego wpadłem na taki pomysł (zerżnięty z reddit a jakże)
Czy bylibyście może zainteresowani moimi opowieściami z gry? Co jakiś czas wstawiałbym tutaj moje postępy z rozrywki, moje wrażenia, emocje. żebyście przeżywali grę razem ze mną, może w trakcie pojawiłyby się jakieś screeny.
Dajcie znać i plusujcie, bo ja szczerze uwielbiałem takie rozgrywki redditowe. A let's playa wolę nie robić, bo mój głos wołałby o pomstę do nieba xD
Pobierz
źródło: comment_9x6c8B9PsoDFwqk9WkHdLkfekHxo7mXT.jpg
  • 63
Kurua Panie dej to na full! Co ja bym dał żeby wymazać sobie pamięć i od początku przejść G1 i G2NK. (,)()()
@Dziuzeppe: to może być nie do wytrzymania w obecnych czasach. Niektóre gry nie starzeją się za dobrze.
Lepiej z tamtego okresu obadaj baldura albo icewind dale. To jest spoko bo mają remastery które dają wprowadzają kilka zmian typu quality of life.
Niestety gothica nikt tak nie potraktował, mimo że gra w swoim czasie była super, to już wtedy trzeba było się przyzwyczajac do sterowania. W dzisiejszych czasach sobie nie wyobrażam bym
Lepiej z tamtego okresu obadaj baldura albo icewind dale. To jest spoko bo mają remastery które dają wprowadzają kilka zmian typu quality of life.


@Rasth: przecież te gówna w porównaniu z gothiciem są dzisiaj niegrywalne