Wpis z mikrobloga

A ja uważam, że PiS-owcy przegrali dzisiaj wybory. Zobaczyli w badaniach, że obietnica 800+ niewiele zmieniła w kontekście sondaży, więc rzucili w akcie desperacji jedno ze swoich ostatnich kół ratunkowych - przeterminowany, nudny projekt nad którym pracują od wielu lat - nienawiść do Tuska.

Jeżeli faktycznie tak tym pokierują, że „wykluczą” Tuska z polityki - nawet czasowo - to założę się, iż odbije im się to czkawką. Polacy lubią działać na przekór. Ta komisja to jest już taki lvl politycznego zacietrzewienia, że wierzę, iż zmotywuje wielu antypisowców, którzy zostaliby w domach, aby udali się do urn wyborczych. Również takich, którzy nie lubią zarówno Tuska, jak i PiS-u.

Każdy polityczny ładunek emocjonalny tego typu będzie jedynie jednoczył opozycję i obnażał słabość tego zdesperowanego rządu, który bez pewnego „antysystemowego” alkoholika nawet nie posiada sejmowej większości.

Mnie osobiście - zmęczonego polską sceną polityczną cynika - PiS-owcy ponownie zmotywowali do podjęcia jakichkolwiek obywatelskich działań. Są w tym po prostu bezbłędni. Czy to będzie choćby wywieszenie plakatu na bramie, czy udział w nadchodzącym marszu - jeszcze nie wiem. Wiem jedynie, że trzeba się w końcu tych szkodników pozbyć.

#bekazpisu #lextusk #bekazprawakow #bekazlewactwa
  • 60
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Pis strzelił sobie w kolano.

Jeśli zakneblują Tuska - Tusk stanie się męczennikiem. Chyba każdy wie, jak złe jest posiadanie w opozycji męczenników. Trzaskoś zastąpi Tuska i dostanie parę % poparcia więcej, niż by dostał Donek.

Jeśli nie zakneblują Tuska - to i tak ośmieszyli Dudusia, TK, no i samych siebie + nic im to politycznie nie da.

Dno.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Oni już wygrali wybory tak jak wybory w Turcji wygrał Gollum. Mają cały aparat państwowy - media, sądy, koncerny i służby które ewidentnie wspierają ruskie strony dezinformacyjne. Sporo p0laków to nieroby/dziecioroby żyjące z socjali na koszt państwa i oni są bardziej zmobilizowani do głosu na Jarka (który im te kasę daje z hojności xD) niż ludzie zapracowani, wykształceni, mądrzy. Pomimo tylu afer od Obajtka niszczącego kebabownie i kupującego ruski krwawy
  • Odpowiedz
Mają cały aparat państwowy - media


@Skorvez_957_: ale wiesz, ze TVN sprzyja KO, a za czasow rzadow platformy, PO mielo dokladnie wszystkie media, no oprocz jakis niszowych gazet polskich, a i tak przegrali wybory? xD

Sporo p0laków to nieroby/dziecioroby żyjące z socjali na koszt państwa i oni są bardziej zmobilizowani do głosu na Jarka (który im te kasę daje z hojności xD)


@Skorvez_957_: ale czekaj, dlaczego na Jarka? Przeciez Donald
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Gardzę PiSem, nie chcę by rządził, ale też nie chcę by rządziła opozycja. Na marsz z tymi idiotami nie pójdę, tak samo jak na wybory. Nie, nie będę potem narzekać, dla mnie nie istnieje coś takiego jak mniejsze zło. Zmęczyli mnie politycy.
  • Odpowiedz
@93michu93: to jak wytłumaczysz grilowanie zarówno w tvn jak i tvp ośmiorniczek, afery amber gold czy zegarka nowaka? sprawdź również czas jaki poświęcała tvp/tvn innym partią z lat PO a ile dziś poświęca tvpis, o jakiej aferze pisu mówiła tvp? wiesz ze tvn jest prywatną stacja?

uwaga pisowiec
  • Odpowiedz
afery amber gold


@ogkush: no rzeczywiscie, coz to za afera, w ktora zaangazowane byly dzieci najwazniejszych osob w panstwie.
Zegarek nowaka smieszny ale i tak waly robil bo go na Ukrainie w koncu dojechali.

o jakiej aferze pisu mówiła tvp?


@ogkush: zadnej? Tak jak TVN o aferach KO? O wyrywaniu laptopow latkowskiemu cos mowili?

uwaga pisowiec


@ogkush brzydze sie socjalizmem, gdybym zaglosowal na Pis to musialbym potem sobie reke uciac.
  • Odpowiedz
@93michu93: ??? właśnie ci napisałem ze tvn grillowało aferę amber gold, ośmiorniczki, acta czy nowaka to są afery PO - zarówno tvp jak tvn o tym mówiły na okrągło, nie potrafisz czytać ze zrozumieniem? o jakiej aferze PIS TVP mówi na okrągło? Oczywiście, ze mówili: https://tvn24.pl/polska/wielogodzinna-batalia-sluzby-wychodza-bez-laptopa-tak-wygladala-akcja-we-wprost-ra441046-3364257

Ale go dojechali... dodam, że ustąpił ze stanowiska, pisowiec za nieporównywalne większe brudy dostaje awans xD
https://www.money.pl/gospodarka/sprawa-nowaka-nie-budzi-w-ukrainie-emocji-urzad-raz-po-raz-musi-sie-mierzyc-z-kolejnymi-zarzutami-6628993995684768a.html
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: popełniasz błąd jeżeli myślisz że kogoś kto głosuje na PIS obchodzi przepychanie ustaw i jakiś lex tusk

tacy ludzie żyją eurowizją, żeby zjeść kiełbase w niedziele na grylu i żeby była promocja 12+12 na piwa w biedronce

a nie jakieś sądy, trybunały konstytucyjne, już inflacja jest na granicy pojmowania co się dzieje
  • Odpowiedz
Ale go dojechali... dodam, że ustąpił ze stanowiska, pisowiec za nieporównywalne większe brudy dostaje awans xD

https://www.money.pl/gospodarka/sprawa-nowaka-nie-budzi-w-ukrainie-emocji-urzad-raz-po-raz-musi-sie-mierzyc-z-kolejnymi-zarzutami-6628993995684768a.html


@ogkush: Okazuje się, że po jego odejściu korupcja przy budowie dróg znacznie wzrosła. (PAP) - swietnie! Kradl? No kradl, ale malo xD

@ogkush a przepraszam, zle przeczytalem. Rzeczywiscie problem z czytaniem ze zrozumieniem :P
Do tego musimy dodac w jakim tonie jest relacja, no bo wiesz, w TVPis o inflacji tez mowia, tylko oni
  • Odpowiedz
@Deathspeace: można wiele rzeczy zarzucić Tuskowi, ale na pewno nie to, że nie jest wygadany / elokwentny.


Na tej komisji pewnie #!$%@? do pieca jak tym miernotom parę lat temu od komisji ds. Amber Gold


@Tywin_Lannister: żeby popisać się elokwencją, to najpierw musi mieć prawo do głosu. A z tym może być różnie
  • Odpowiedz