Wpis z mikrobloga

#gothic #grajzwykopem #czujedobrzeczlowiek #dziendobry

Mirki, zakupiłem właśnie szanowanego przez polaków klasyka - GOTHIC. Nigdy w tą grę nie grałem, nic o niej nie wiem poza tym, że to RPG i ma status kultowy. Dlatego wpadłem na taki pomysł (zerżnięty z reddit a jakże)
Czy bylibyście może zainteresowani moimi opowieściami z gry? Co jakiś czas wstawiałbym tutaj moje postępy z rozrywki, moje wrażenia, emocje. żebyście przeżywali grę razem ze mną, może w trakcie pojawiłyby się jakieś screeny.
Dajcie znać i plusujcie, bo ja szczerze uwielbiałem takie rozgrywki redditowe. A let's playa wolę nie robić, bo mój głos wołałby o pomstę do nieba xD
Dziuzeppe - #gothic #grajzwykopem #czujedobrzeczlowiek #dziendobry

Mirki, zakupiłe...

źródło: comment_9x6c8B9PsoDFwqk9WkHdLkfekHxo7mXT.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
@Dziuzeppe: koniecznie zrob let's playa. W dzisiejszych czasach osoba nagrywajaca gothica która nie przeszła to ze 100 razy to prawdziwa rzadkość ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Dziuzeppe: Opisuj ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chętnie przeczytam jak ktoś odbiera po raz pierwszy Gothica w dzisiejszych czasach i przypomnę sobie swój "pierwszy raz" z tą grą ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 3
@Dziuzeppe dej. Kurła, kiedyś to było. Pamiętam swoje początki i fakt, że nie widziałem jak się handluje/wyciąga towary ze skrzyń. Wszystko przez #!$%@? sterowanie O.o
  • Odpowiedz