Wpis z mikrobloga

Apropo mojego dzisiejszego wpisu o feministce która zaatakowała typa i później płakała, bo dostała gazem po oczach, to widzę że neuropki już zdążyły typowi lincz w internecie zrobić, bo rzekomo zaatakował tą typiarkę za samo noszenie wlepek na ubraniu.

Poniżej link do wpisu @Andreth

https://www.wykop.pl/wpis/41053057/osobnik-ktory-dzisiaj-na-patelni-ok-18-00-zaatakow/

Zrobiłem też screena.

Tu opka pisze, że tamta feministka miała wlepki na ubraniu i za to została zaatakowana

https://www.wykop.pl/wpis/41053057/osobnik-ktory-dzisiaj-na-patelni-ok-18-00-zaatakow/#comment-144337003

Co jest oczywiście, kłamstwem, które dementuje sama rzekoma ofiara, która przyznaje się do tego, że obklejała mienie publiczne tymi wlepkami.

Link do filmu tutaj.

https://streamable.com/bokh7

Na tym samym filmie widać też, że feministka dostała gazem dopiero wtedy gdy podeszła do odchodzącego faceta i szarpnęła go za ramię, co dementuje w oczywisty sposób twierdzenie, że to był atak z jego strony, bo widać, że to była obrona.

Tak się szerzy agresywna, polityczna propaganda na wykopie. Na podstawie bezczelnych kłamstw, bez żadnych dowodów, ponad 600 osób wyplusowało wpis będący internetowym linczem na niewinnym mężczyznie.

Wołam @Nieprzyjazny_Ziemniak który mi zarzucał kłamstwa w tej sprawie, a ostatnio zajmuje się tropieniem fake newsów na wykopie.

Co powiesz kolego na działania użytkowniczki @Andreth?

Jak skomentujesz tak niebezpieczny zalążek linczu na podstawie kłamliwych oskarżeń?

Bardzo jestem ciekaw.

#ciekawostki #wojnainformacyjna #bekazlewactwa #patologiazewsi #rakcontent
S.....i - Apropo mojego dzisiejszego wpisu o feministce która zaatakowała typa i późn...

źródło: comment_8XesmoE3W9tpzAWjMdv5fCOXSxmbH2cl.jpg

Pobierz
  • 185
  • Odpowiedz
oczywiście, że jest. Widać jak typ zasłania się przed atakiem i odchyla w stronę przeciwną od kamerzystki, przy czym słychać charakterystyczny dźwięk uderzenia.


@Strzelec_Kurpiowski: Nie, to nie jest dźwięk uderzenia. On się odwraca od niej (czy to bojąc się nagrania twarzy, czy potencjalnie jakiegoś uderzenia), ale żadnego uderzenia na filmie nie ma.

To ona typa goniła, co widać na filmie, podobnie jak widać jego dwfensywną
  • Odpowiedz
nie. Typ odchodził. To ona do niego podeszła, na tyle blisko że aż zasłaniał się łokciem i odchylał.

Na nagraniu też jest przyznanie się do wandalizmu.


@Strzelec_Kurpiowski: Szarpnął się w prawo gdy zobaczył ją w polu widzenia (miał kaptur) i natychmiast bez słowa użył gazu, gdy ona stała obok i nijak do niego dalej nie podchodziła. Naklejanie nalepek z tęczową maryją nijak nie usprawiedliwia napadanie na ludzi, a ten typ
  • Odpowiedz
Nie, to nie jest dźwięk uderzenia. On się odwraca od niej (czy to bojąc się nagrania twarzy, czy potencjalnie jakiegoś uderzenia), ale żadnego uderzenia na filmie nie ma.


@rzep: to jest dźwięk uderzenia. Typ dostaje w łokieć, obraca się zgodnie z kierunkiem uderzenia i używa gazu.

No goniła - szła za nim z kamerą. To nie jest powód do użycia
  • Odpowiedz
Naklejanie nalepek z tęczową maryją nijak nie usprawiedliwia napadanie na ludzi, a ten typ zachował się jak psychol.


@Magromo: typ odchodził, więc na nią nie napadł.

A psychole to naklejają wlepy na przystanki i bioetomaty.
  • Odpowiedz
Jeśli kogoś napadniesz, a potem odjedziesz, to napad nie miał miejsca? Niezła logika.


@Magromo: na napad nie ma żadnych, nawet najmniejszych dowodów. Z filmu wynika, że facet sobie po prostu szedł.
  • Odpowiedz
to jest dźwięk uderzenia. Typ dostaje w łokieć, obraca się zgodnie z kierunkiem uderzenia i używa gazu.


@Strzelec_Kurpiowski: Odpowiem Ci tak, żebyś zrozumiał.

TO SĄ TYLKO TWOJE DOMYSŁY, NA NIC TAKIEGO NIE MASZ DOWODU NA
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: Skoro od razu zareagował gazem i nie chciał się zatrzymać, to oznacza że mieli jakieś zajście, inaczej by sie nie oddalał. Mamy jej wersje, że została przez niego napadnięta i chciała z tego powou nagrać jego twarz. Pokrywa się to z materiałem, więc wydaje się prawdopodobne. Jakieś zajście miało miejsce na pewno, no chyba że typ jest poważnie chory i traktuje gazem każdego kto do niego podejdzie.
Innych dowodów
  • Odpowiedz
@rzep: napisałem, że Andreth kłamała i nawolywala do linczu.

Udowodniłem to podając film z przyznaniem się do wandalizmu tej kobiety, gdzie jednocześnie było widać, że mężczyzna sobie szedł przed siebie, a ona go zaszła od tyłu.

Prowokowanie udowodniłem wrzucając link i screen do wpisu Andreth, gdzie publikuje ona jego twarz i obraża, kłamiąc na jego
  • Odpowiedz
Skoro od razu zareagował gazem i nie chciał się zatrzymać, to oznacza że mieli jakieś zajście, inaczej by sie nie oddalał.


@Magromo: widzisz, ja temu nie zaprzeczam i też twierdzę że jakieś zajście musiało być, ale zastosuję logikę kolegi @rzep i napiszę "podaj dokładną klatkę tego zajścia, bo na filmie on tylko sobie idzie i jest przez nią zaczepiany.".

Na filmie widać, że facet sobie odchodzi, a kobieta za
  • Odpowiedz
Na filmie widać, że facet sobie odchodzi, a kobieta za nim idzie, po czym stosuje postawę defensywną, a następnie wyciąga i używa gazu. To bardziej przemawia za tym, że to ona go zaatakowała, niż to że on sobie idzie przemawia za tym, że on wcześniej ją zaatakował.


@Strzelec_Kurpiowski: Widzisz to co chcesz widzieć. Zaczynając od tego, że wolną miała tylko jedną ręke, bo w drugiej trzymała telefon, to niezależnie od
  • Odpowiedz
że też ci się chce takie głupoty wymyślać i pisać XD


@powaznyczlowiek: najlepsze jest to że mój tekst "zatrzymaniu obywatelskim" zaczal żyć swoim zyciem na poważnie ;)

Jak tak dalej pójdzie to jutro będziemy o tym w prawicowych portalach czytać.
.
  • Odpowiedz