Wpis z mikrobloga

Apropo mojego dzisiejszego wpisu o feministce która zaatakowała typa i później płakała, bo dostała gazem po oczach, to widzę że neuropki już zdążyły typowi lincz w internecie zrobić, bo rzekomo zaatakował tą typiarkę za samo noszenie wlepek na ubraniu.

Poniżej link do wpisu @Andreth

https://www.wykop.pl/wpis/41053057/osobnik-ktory-dzisiaj-na-patelni-ok-18-00-zaatakow/

Zrobiłem też screena.

Tu opka pisze, że tamta feministka miała wlepki na ubraniu i za to została zaatakowana

https://www.wykop.pl/wpis/41053057/osobnik-ktory-dzisiaj-na-patelni-ok-18-00-zaatakow/#comment-144337003

Co jest oczywiście, kłamstwem, które dementuje sama rzekoma ofiara, która przyznaje się do tego, że obklejała mienie publiczne tymi wlepkami.

Link do filmu tutaj.

https://streamable.com/bokh7

Na tym samym filmie widać też, że feministka dostała gazem dopiero wtedy gdy podeszła do odchodzącego faceta i szarpnęła go za ramię, co dementuje w oczywisty sposób twierdzenie, że to był atak z jego strony, bo widać, że to była obrona.

Tak się szerzy agresywna, polityczna propaganda na wykopie. Na podstawie bezczelnych kłamstw, bez żadnych dowodów, ponad 600 osób wyplusowało wpis będący internetowym linczem na niewinnym mężczyznie.

Wołam @Nieprzyjazny_Ziemniak który mi zarzucał kłamstwa w tej sprawie, a ostatnio zajmuje się tropieniem fake newsów na wykopie.

Co powiesz kolego na działania użytkowniczki @Andreth?

Jak skomentujesz tak niebezpieczny zalążek linczu na podstawie kłamliwych oskarżeń?

Bardzo jestem ciekaw.

#ciekawostki #wojnainformacyjna #bekazlewactwa #patologiazewsi #rakcontent
S.....i - Apropo mojego dzisiejszego wpisu o feministce która zaatakowała typa i późn...

źródło: comment_8XesmoE3W9tpzAWjMdv5fCOXSxmbH2cl.jpg

Pobierz
  • 185
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: Nie ma w tej sytuacji powodu do użycia gazu, gdyż ten facet nie został w ogóle zaatakowany ani uderzony. Dziewczyna podbiegła do niego jedynie z telefonem, chcąc go zapewne sfilmować, a on odszedł w bok, obrócił się i prysnął jej w twarz.

Sprawa dla mnie jest stosunkowo prosta. Dziewczyna powinna dostać mandat za karynizację przestrzeni publicznej i robienie z niej śmietnika, a on zostać ukarany za użycie gazu w
  • Odpowiedz
uderzenie słychać w 6 sekundzie.


@Strzelec_Kurpiowski: na filmiku w 6 sekundzie widać, jak patus wysuwa łokieć, więc jeśli ktoś jest agresorem, to właśnie on. Ślepi jesteście?

na nie musi taka być i zniżać się do poziomu patosebixa niszcząc publiczna własność


@KozakCzerwony: strasznie zniszczona przez wlepkę jakich pełno, naprawdę.
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: Przeciez mówi, że najpierw ją śledził a potem rzucił się na nią zza pleców, a gdy próbowała zrobić mu zdjęcie to zaczął uciekać i ostatecznie potraktował gazem. Agresja była całkowicie po jego stronie przez całe zajście.
Magromo - @Strzelec_Kurpiowski: Przeciez mówi, że najpierw ją śledził a potem rzucił ...
  • Odpowiedz
tak słychać cios na łokieć, który mężczyzna wystawił do obrony, co widać na klatce.


@Strzelec_Kurpiowski: Cios na łokieć xD A może to on ją uderzył łokciem? xD

Żadnego ciosu tam nie słychać, zmyślasz już w swojej obronie. Ten "klik" to raczej sprzączki jego plecaka/kurtki reagujące na nagły ruch. Uderzenia nie brzmią jak
  • Odpowiedz
Przeciez mówi, że najpierw ją śledził a potem rzucił się na nią zza pleców, a gdy próbowała zrobić mu zdjęcie to zaczął uciekać. Agresja była całkowicie po jego stronie przez całe zajście.


@Magromo: wierzysz w zeznania bez żadnych dowodów? Było już wczoraj znalezisko, że facet zabił drugiego, bo jego siostra bez dowodów oskarżyła zabitego o molestowanie, a potem przyznała się do kłamstwa.
  • Odpowiedz
Cios na łokieć xD A może to on ją uderzył łokciem? xD


@rzep: kiedyś słyszałem o tym, że NKWD oskarżyło więźnia w gułagu o pobicie twarzą pięści NKWDzisty, ale nie myślałem, że ktoś na serio może takich argumentów używać XD

Skoro to ona go goniła, a on tylko wystawił łokieć, to jak ją mógł
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: Jedyny bezstronny dowód jak narazie to nagranie które zalinkowałeś, a które pokazuje że to on ją zaatakował gdy do niego podeszła. Jej zeznanie pokrywa się z tym co pokazuje filmik, więc nie mam zbytnich powodów żeby jej nie wierzyć.
  • Odpowiedz
kiedyś słyszałem o tym, że NKWD oskarżyło więźnia w gułagu o pobicie twarzą pięści NKWDzisty, ale nie myślałem, że ktoś na serio może takich argumentów używać XD


@Strzelec_Kurpiowski: Ja sobie żartuje (stąd "xD"), bo twoje stwierdzenie, że ona go uderzyła jest tak samo wartościowe jak moje, że on ją uderzył - tego po prostu nie ma na filmie i sobie możemy nawzajem bajać.

To brzmi jak uderzenie w coś twardego, a nie żaden
  • Odpowiedz
Przeciez mówi, że najpierw ją śledził a potem rzucił się na nią zza pleców, a gdy próbowała zrobić mu zdjęcie to zaczął uciekać i ostatecznie potraktował gazem. Agresja była całkowicie po jego stronie przez całe zajście.


@Magromo: A jak tak mówiła to spoko XD
  • Odpowiedz
Ja sobie żartuje, bo twoje stwierdzenie, że ona go uderzyła jest tak samo wartościowe jak moje, że on ją uderzył - tego po prostu nie ma na filmie.


@rzep: oczywiście, że jest. Widać jak typ zasłania się przed atakiem i odchyla w stronę przeciwną od kamerzystki, przy czym słychać charakterystyczny dźwięk uderzenia.

To ona typa goniła, co widać na filmie, podobnie jak widać jego dwfensywną
  • Odpowiedz
Jedyny bezstronny dowód jak narazie to nagranie które zalinkowałeś, a które pokazuje że to on ją zaatakował gdy do niego podeszła.


@Magromo: nie. Typ odchodził. To ona do niego podeszła, na tyle blisko że aż zasłaniał się łokciem i odchylał.

Na nagraniu też jest przyznanie się do wandalizmu.
  • Odpowiedz