Wpis z mikrobloga

Apropo mojego dzisiejszego wpisu o feministce która zaatakowała typa i później płakała, bo dostała gazem po oczach, to widzę że neuropki już zdążyły typowi lincz w internecie zrobić, bo rzekomo zaatakował tą typiarkę za samo noszenie wlepek na ubraniu.

Poniżej link do wpisu @Andreth

https://www.wykop.pl/wpis/41053057/osobnik-ktory-dzisiaj-na-patelni-ok-18-00-zaatakow/

Zrobiłem też screena.

Tu opka pisze, że tamta feministka miała wlepki na ubraniu i za to została zaatakowana

https://www.wykop.pl/wpis/41053057/osobnik-ktory-dzisiaj-na-patelni-ok-18-00-zaatakow/#comment-144337003

Co jest oczywiście, kłamstwem, które dementuje sama rzekoma ofiara, która przyznaje się do tego, że obklejała mienie publiczne tymi wlepkami.

Link do filmu tutaj.

https://streamable.com/bokh7

Na tym samym filmie widać też, że feministka dostała gazem dopiero wtedy gdy podeszła do odchodzącego faceta i szarpnęła go za ramię, co dementuje w oczywisty sposób twierdzenie, że to był atak z jego strony, bo widać, że to była obrona.

Tak się szerzy agresywna, polityczna propaganda na wykopie. Na podstawie bezczelnych kłamstw, bez żadnych dowodów, ponad 600 osób wyplusowało wpis będący internetowym linczem na niewinnym mężczyznie.

Wołam @Nieprzyjazny_Ziemniak który mi zarzucał kłamstwa w tej sprawie, a ostatnio zajmuje się tropieniem fake newsów na wykopie.

Co powiesz kolego na działania użytkowniczki @Andreth?

Jak skomentujesz tak niebezpieczny zalążek linczu na podstawie kłamliwych oskarżeń?

Bardzo jestem ciekaw.

#ciekawostki #wojnainformacyjna #bekazlewactwa #patologiazewsi #rakcontent
S.....i - Apropo mojego dzisiejszego wpisu o feministce która zaatakowała typa i późn...

źródło: comment_8XesmoE3W9tpzAWjMdv5fCOXSxmbH2cl.jpg

Pobierz
  • 185
  • Odpowiedz
Gdzie zachęca do linczu?


@rzep: tam gdzie publikuje wizerunek mężczyzny, stosując wobec niego mowę nienawiści i fałszywe oskarżenia.

Nigdzie na filmie nie ma szarpania za ramię. Teraz to mi się starałeś jeszcze tłumaczyć, że ona go uderzyła (zmiana z
  • Odpowiedz
Co to za #!$%@?? To absolutnie nie jest sytuacja uprawniająca do użycia gazu. Prysnął jej w oczy tylko za to, że za nim szła. Jest zdecydowanie niezrównoważony i to, czy tylko niosła wlepki czy je nalepiała na przystanku lub budynku nie ma tu żadnego znaczenia


@shiromaru: wpis jest o płatnym trollu z neuropy, który szerzy fake newsy i fałszywe oskarżenia, na podstawie których robi internetową nagonkę na jakiegoś typa.

Do
  • Odpowiedz
nie jestem z tego obozu o którym piszesz, mam raczej tradycyjne podejście do życia, ale co do tej sytuacji... no jak facet musi przedłużać rękę czy używać gazu pieprzowego żeby poradzić sobie z kobietą to już to jest dla mnie znakiem że lincz mu się należy.


@aarahon: twoje sebixowe prawa ulicy mnie nie obchodzą. @rzep może sobie lincze lubić, ale normalni ludzie nimi gardzą i nie uznają sytuacji gdy komuś lincz się "należy".

I nie jest to powód by mężczyzna atakował kobietę a już na pewno
  • Odpowiedz
To prawda, w pierwotnym wpisie nie było mowy o tym, że te wlepki gdzieś przykleiła. Niemniej jednak czytając Twój wpis, a zwłaszcza fragmenty takie jak:


@shiromaru: jest mowa o ataku na kobietę tylko za ubrania, co jest oczywistym kłamstwem i to celowym, bo sama rzekoma ofiara od początku mówiła o tym, że ten mężczyzna było za naklejanie wlepek.
  • Odpowiedz
Już pokazywałem. Obejrzyj sobie wyżej.


@Strzelec_Kurpiowski: Nie pokazywałeś, po co ciągle kłamiesz? Twoim dowodem na "uderzenie" (przypominam, że na początku było "szarpanie") jest "klik" na filmie.
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: nic z tego co opisałeś nie widać na filmiku, a plusiki dla kłamstwa i głupoty lecą. Wystarczy powrzeszczeć o neuropie i prześladowaniu przez lewaków, a już ludziom się mózgi się wyłączają. Żałosne.
  • Odpowiedz
Na filmie. No chyba, że gość sam podnosi swoją rękę akurat w momencie gdy od tyłu zbliżyła się panna z aparatem. Ale w cuda nie wierzę.


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Nie ma tam żadnego szarpanie. Nawet jeśli fizycznie go dotknęła, to nie uprawnia go do użycia gazu.
  • Odpowiedz
Apropo

@Strzelec_Kurpiowski: Zlituj się! Jak nie umiesz czegoś napisać, to użyj synonimu, z którego pisownią sobie radzisz. Piszemy „à propos”. Jeśli przerasta cię zapis litery „à”, to możesz też napisać zwykłe „a”, ale spacja być musi, a drugie słowo kończy się literą „s”.
  • Odpowiedz