Wpis z mikrobloga

Apropo mojego dzisiejszego wpisu o feministce która zaatakowała typa i później płakała, bo dostała gazem po oczach, to widzę że neuropki już zdążyły typowi lincz w internecie zrobić, bo rzekomo zaatakował tą typiarkę za samo noszenie wlepek na ubraniu.

Poniżej link do wpisu @Andreth

https://www.wykop.pl/wpis/41053057/osobnik-ktory-dzisiaj-na-patelni-ok-18-00-zaatakow/

Zrobiłem też screena.

Tu opka pisze, że tamta feministka miała wlepki na ubraniu i za to została zaatakowana

https://www.wykop.pl/wpis/41053057/osobnik-ktory-dzisiaj-na-patelni-ok-18-00-zaatakow/#comment-144337003

Co jest oczywiście, kłamstwem, które dementuje sama rzekoma ofiara, która przyznaje się do tego, że obklejała mienie publiczne tymi wlepkami.

Link do filmu tutaj.

https://streamable.com/bokh7

Na tym samym filmie widać też, że feministka dostała gazem dopiero wtedy gdy podeszła do odchodzącego faceta i szarpnęła go za ramię, co dementuje w oczywisty sposób twierdzenie, że to był atak z jego strony, bo widać, że to była obrona.

Tak się szerzy agresywna, polityczna propaganda na wykopie. Na podstawie bezczelnych kłamstw, bez żadnych dowodów, ponad 600 osób wyplusowało wpis będący internetowym linczem na niewinnym mężczyznie.

Wołam @Nieprzyjazny_Ziemniak który mi zarzucał kłamstwa w tej sprawie, a ostatnio zajmuje się tropieniem fake newsów na wykopie.

Co powiesz kolego na działania użytkowniczki @Andreth?

Jak skomentujesz tak niebezpieczny zalążek linczu na podstawie kłamliwych oskarżeń?

Bardzo jestem ciekaw.

#ciekawostki #wojnainformacyjna #bekazlewactwa #patologiazewsi #rakcontent
Pobierz S.....i - Apropo mojego dzisiejszego wpisu o feministce która zaatakowała typa i późn...
źródło: comment_8XesmoE3W9tpzAWjMdv5fCOXSxmbH2cl.jpg
  • 185
@Moted: Złapała go za ramię raz, żeby go zatrzymać, nie wykonywała jakiś dalszych ruchów w jego stronę, nic nie zdążyła powiedzieć. On również nic nie powiedział tylko z zaskoczenia psiknął gazem. Gaz ma z założenia służyć do obrony w sytuacji zagrożenia, a nie gazowania kogo popadnie według własnego widzimisię. Zrozumiał bym, gdyby laska w jakiś sposób kontynuowała atak, albo zamiast niej był tam nakoskowany osiłek zdolny skasować go jednym strzałem. Nie
nazywanie wlepki niszczeniem mienia


@InspektorDupa: to sobie zajrzyj do przepisów. Jeśli ktoś np. nalepi ci karnego #!$%@? to podpada dwa razy bo
a) Tego typu rysunki są zakazane w przestrzeni publicznej
b) w wypadku uszkodzenia mienia podczas zrywania np. zarysowanie to jest zniszczenie mienia i podpada pod paragraf

Wielu mondrych myśli że za wlepki to nic, to tylko pokazuje jaka jest świadomość prawna polaków.
Złapała go za ramię raz, żeby go zatrzymać


@ketrab86: Ale obcych ludzi się nie szarpie. Ani nie łapie za ramie.

Gaz ma z założenia służyć do obrony w sytuacji zagrożenia


Sytuacja gdzie idziesz sobie a od tyłu szarpie cię obca osoba to jest sytuacja zagrożenia.

Zrozumiał bym, gdyby laska w jakiś sposób kontynuowała atak


By bronić się przed atakiem nie musi on być ciągły ani ustawiczny. Nawet nie musisz zostać dotknięty
@Strzelec_Kurpiowski: Szkoda, że nie widać więcej co się działo wcześniej. Jednak faktyczni widać tutaj szarpnięcie tego faceta w rękę/ramię. Czy użycie gazu mieści się w prawnym ujęciu "obrony koniecznej"? Nie wiem.
Na pewno mieści się w moim moralnym ujęciu, przynajmniej na podstawie tego co widać. Choć ja raczej dość szeroko traktuję obronę konieczną.
A kwestia wandalizmu nie ma imho znaczenia dla tematu obrony koniecznej.
Gdzie ty masz szarpnięcie? Pokaż mi klatkę z filmem gdzie widać jej rękę.


@rzep: Ściślej mówiąc ja tu bardziej widzę próbę złapania za rękę jak facet odchodzi.
Gościu faktycznie trochę dziwny, ale #!$%@?ąc od całego "ataku" to kto jej dał prawo na #!$%@? nalepek na biletomacie? Ja rozumiem, że propaguje swoje poglądy itp. ale do cholery to jest własność publiczna i dla mnie to się równa z pisaniem po murach przez kiboli sprayem. Niech sobie samochód obklei albo dom. Do takich rzeczy są słupy i tablice :/