Wpis z mikrobloga

@murgal: Mogłeś dać znać wcześniej, byśmy się po 200 stówki podzielili jeszcze :(

Olek Wolny jest ok. Ten obok niego handlowiec taki niezbyt uprzejmy i miły, mniej skory do pomocy i nie sprawia najlepszego wrażenia, ale wiedzę ma. Z trzecim (spod szyby) nie miałem do czynienia. Gość z części też nie robi dobrego wrażenia. Ale generalnie robią dobrą robotę, tylko trzeba trochę naciskać na jakieś atrakcyjne oferty cenowe. No i mają
@Dzyszla: ja tam nawet nie byłem... chciałem zamówić w Kielcach, ale jakiś tam znajomy w Euro Kas pracuje i załatwił mi jeszcze 1400 rabatu wiec u nich „zdalnie” zamówiłem. Za GT w pelnej opcji 7dct, win, aeb, nav - 110 500 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@murgal: A myślałem, że może tu kupujesz ;p Zasadniczo rabat na takim poziomie od ceny katalogowej to norma... Właściwie jeśli to jest 1400 od katalogu tylko, to i tak mały jak za auto tej wartości. Chyba, że w dodatkach coś uhandlowałeś, np. jakiś drugi komplet opon na zimę (całe koła to chyba już za dużo), albo jakieś wyposażenie dodatkowe.
@Dzyszla: tak, ale przekonał mnie troszkę fajniejszy ekran, ładowarka qi i tomtom... szkoda ze oświetlenie led jest tylko w panoramie, a ja nie cierpię tej szklarni na dachu :/ badałes czy da się wymienić jak nie ma panoramy ?
@murgal: Raczej niestety nie :(
Wg mnie jest jeszcze jedna wada - 18" to trochę już sporo... Jakby był wybór, to chyba wolałbym 17". Jednak na te nasze dziury po zimach...

A ProCeeda nie chciałeś? ;)
@murgal: PS. Sam sobie LEDy w środku zamontujesz :) Ja też wszystkie żarówki w środku powymieniałem od razu na LEDy. Nawet ten najtańsze dobrze się sprawują, bo najczęściej nie chodzą pod pracującym alternatorem, więc im nie szkodzi.
a tam nawet nie byłem... chciałem zamówić w Kielcach


@murgal: W Kielcach rok temu testowałem Stingera - właściciel (chyba to właściciel) salonu jechał ze mną. Na zimnym silniku kręcił do 6 tysięcy. Na pewno tam nie kupię auta.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@beniu89: Prawda jest taka, że demówkami nikt się nie przejmuje, ani klienci, ani pracownicy,nie przesadzaj że nie kupisz gdzieś auta, bo ktoś kręcił samochód na zimnym silniku. Demówek i tak najlepiej nie kupować
@murgal: Gratuluję. Byłem trzy dni temu w salonie i miły pan mi powiedział, że czeka się aktualnie 4 miesiące. Ostrze zęby na ten sam model w full opcji. Na jakie spalanie liczysz? Bo to jest kwestia, która może sprawić, że zdecyduję się na Forda Focusa ST 2.0 190KM w dieslu . Napisz na priv, jaki dostałeś rabat, to ja się pochwalę swoim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kreation: Ja akurat jeżdzę teraz demówką, zrobiłem nią 80 tys, zaraz skończę leasing i można powiedzieć, że auto mi kłopotów nie sprawiło. Demówki biorę pod uwagę zawsze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@beniu89: Zwykle trudne warunki eksploatacji wychodzą przy wyższym przebiegu rzędu 200 tysięcy, czyli problem spada na kolejnego właściciela. Chociaż są też tacy, którzy dłużej trzymają samochody.

Pochwal się czym teraz jeździsz( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@murgal: prosiaka GT w full zamówiłem jakoś na samym początku marca. Pierwszy termin? Koniec kwietnia. Po kolejnym przesunięciu teoretycznie już powinien być w salonie 11 maja, ale dalej nie ma. Tyle powiem.
@Eco999: dziwne, że miałeś termin 2 miesięczny, skoro już ~2 tygodnie później dostałem termin za 4 miesiące. Jeśli dostaniesz na początku czerwca to daj znać ;)