Wpis z mikrobloga

@murgal: prosiaka GT w full zamówiłem jakoś na samym początku marca. Pierwszy termin? Koniec kwietnia. Po kolejnym przesunięciu teoretycznie już powinien być w salonie 11 maja, ale dalej nie ma. Tyle powiem.
  • Odpowiedz
@Eco999: dziwne, że miałeś termin 2 miesięczny, skoro już ~2 tygodnie później dostałem termin za 4 miesiące. Jeśli dostaniesz na początku czerwca to daj znać ;)
  • Odpowiedz
@l-_-l: Dostałem update z salonu, że wszystkie Ceedy stoją w zamówieniu. Nowy termin: koniec czerwca lub początek lipca. To by oznaczało, że będę czekał 5 miesięcy. Importer nie ma żadnej konkretnej daty.

Salon zaproponował mi auto zastępcze do czasu przyjazdu zamówionego.
  • Odpowiedz
  • 0
@Eco999 lipa, liczyłem że mój termin z połowy lipca ruszy się bardziej na czerwiec. Z tego, co piszesz wygląda na to, że raczej nie ma szans :/
  • Odpowiedz
@Eco999: spróbuj się dopytać teraz, bo widziałem wczoraj poruszenie na jednym forum i m.in. OP dostał już datę produkcji. Ja też już mam zaplanowaną produkcję.
  • Odpowiedz
@l-_-l: No niby jest w produkcji i to od hoho kiedy. Status ten sam i ma być najszybciej pod koniec czerwca.
A VIN dostał? Bo u mnie nie ma.

Ps. Które to forum?
  • Odpowiedz
@l-_-l: 8go czerwca odbieram auto zastępcze i wtedy podpytam jeszcze o sytuację Proceeda.

Edit: Moim zdaniem faktycznie wszystko stanęlo ze względu na brak np silników lub czegoś podobnego. Autko zamiówione 3 Marca i pomyśleć, że pierwszy termin dali na początek Maja :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Eco999 u mnie termin produkcji minął i teraz pewnie się po SAPowemu roluje na bieżący dzień. Proceedy zamówione w podobym czasie już VINy podostawały, a mój biedny HB nie...
  • Odpowiedz