Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 605
@szypkafrytka: eee ale bez spiny. Ja wiem że tu ludzie z dużą wyobraźnia ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale po trzech zdaniach bym nie oceniał i nie robił portretu psychologiczno-madk0wego . Dziewczyna dobrze wie że to mogło zakończyc znajomość a i tak powiedziała więc ją szanuje, bo prościej byłoby glupa palić czy na ciążę wrobic.
  • Odpowiedz
@TymRazemNieBedeBordo: szanujesz k0bietę, która od początku kłamie i dopiero, gdy to konieczne wyjawia prawdę? To ja szanuję wczorajszą szmulę za to, że od razu użyła szantażu emocjonalnego, zamiast zgłosić potrzebę pomocy, bo mogłem powiedzieć "sorry, ale jestem ciotą, a nie mężczyzną" xD
  • Odpowiedz
@TymRazemNieBedeBordo: Jasne że po 3 zdaniach się nie ocenia, ale takie rzeczy to się w cztery oczy mówi. Irytuje mnie jak ludzie poważne sprawy załatwiają przez czat. Tak jest to wygodne i łatwe, jednakże odrobina odwagi osobistej jest wymagana. Jeżeli to są osoby w wieku 35+ to napewno maja swój bagaż i życiowe doświadczenia. Wpadki i sytuacje których nie chcą pamiętać. Jak już się ma odwagę coś ukryć na niewiadomo jak
  • Odpowiedz