Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam wrazenie ze ludzie w pracy przestali mnie szanowac. Wczoraj mielismy czwartkowa impreze jak co miesiac z chlopakami z pracy i po paru piwach zaczely sie glupie tematy do rozmow. No i Anon w jakim najdziwniejszym miejscu uprawiales #seks. Najpierw pomyslalem ze cos sciemnie ale przeciez nie wstydze sie tego, ze jestem #prawiczek bo to przeciez nie moja wina no i powiedzialem ze jeszcze nie mialem okazji tego robic. Oczywiscie zaraz zaczely sie #!$%@? a ze ja nie pozwalam soba pomiatac i mam dosc silny charakter to zaczalem im odpyskowywac na tyle ze zrobila sie dosc nieprzyjemna atmosfera. Dzis w pracy kazdy patrzy na mnie jakbym im zabil matke. Przeciez niczego takiego nie powiedzialem, skad takie irracjonalne zachowanie wsrod ludzi po 30? #gorzkiezale #patologiazmiasta #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 21
Oczywiscie zaraz zaczely sie #!$%@? a ze ja nie pozwalam soba pomiatac i mam dosc silny charakter to zaczalem im odpyskowywac na tyle ze zrobila sie dosc nieprzyjemna atmosfera.

Przeciez niczego takiego nie powiedzialem


@AnonimoweMirkoWyznania: coś kręcisz, albo bait. Nieprzyjemna atmosfera się nie zrobiła sama tylko Ty zrobiłeś jak zacząłeś się obrażać, że darli z Ciebie łacha. Pewnie na nich wyjechałeś z pretensjami i teraz masz problem, że ludzie mają problem
D.....t - > Oczywiscie zaraz zaczely sie #!$%@? a ze ja nie pozwalam soba pomiatac i ...
wyczaili dużą słabość OPa to będą z niego drzeć łacha do końca jego bytności w firmie


@Eugeniusz_Zua: może też tak być, dlatego częścią dbania o reputację jest przemilczenie niektórych faktów. Tak jak już wcześniej tu wspomniano, jak się popuści w spodnie to nie jest powód do wstydu, bo się każdemu może zdarzyć, ale na imprezach się tego nie opowiada. Teraz to nawet jakby OP przeleciał całe miasto to cytując klasyka "niesmak
MetalowaUkochana: Też to przerabiałem. Też ze mnie szydzili w pracy, że jestem prawiczkiem. Zmieniłem robotę na inną i teraz mam zajebistą ekipę. Wiedzą, że jestem prawiczkiem, ale nikt się o to nie #!$%@?.

Jeśli Twoja robota jest #!$%@?, to polecam zmienić na inną. Wyjdzie Ci to na zdrowie podwójnie. Jeśli Twoja robota jest OK i szkoda Ci jest z niej rezygnować, a jedynie ludzie są #!$%@?, to zgłoś mobbing do przełożonego.
SamotnaPani: Nie boisz się, że niedługo dobijesz do 40 i zostaniesz typowym starym zgorzkniałym starym prawnikiem?
Nie boisz się, reakcji różowej jak się dowie? Będzie co najmniej... Niezręcznie? Na pewno jest to niepokojące dla nowo poznanej różowej, rodzi się pytanie co jest z tobą nie tak? Czemu żadna cię nie zechciała? Co ukrywać, co zaraz moze wyjąć na światło dzienne?
Nie boisz się problemów z erekcją?
Różowa here.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}