Wpis z mikrobloga

Po miesięcznej przerwie nastał ten dzień. Dzisiaj znów miałem lekcje, powróciłem do mojego budynku udręki i kroczyłem wśród ludzi do kolejnych sal na następne zajęcia. Na dzień dobry odwołano mi dwie godziny, więc skończyłem o 13:25.
Ponownie musiałem przyglądać się na te cieszące się życiem normictwo, które spędzało kolejne chwile rozkoszy. Normiki mają to do siebie, że nie kryją się ze swoją rządzą, bo nie interesują ich przegrywy - takie jak ja - ze #!$%@? w postaci ryjca upośledzonego goryla i elfa oraz głosu, jakbym miał penisa w buzi (co bezlitośnie powiedziała mi prosto w oczy bezwzględna, bestialska p0lka). Z tego właśnie powodu szybko udałem się do toalety z moją ulubioną kabiną na kolejnej przerwie, by ukryć się przed unoszącą się na korytarzu atmosferą szczęścia. Niestety droga do tej toalety jest dość długa i po drodze ujrzałem niejedną obściskującą się pare młodych kochanków.

Pozytywem jest to, że na jednej z lekcji nauczycielka kazała mi się dosiąść do Kingi, by rozwiązać jedno zadanie. Jako jedyni bowiem siedzieliśmy sami na tych zajęciach (ja z oczywistego powodu, a Kinga dlatego bo nie było jej koleżanki). Jak przystało na spierdoksa z ryjcem upośledzonego goryla i elfa oraz głosem, jakbym miał penisa w buzi (co bezlitośnie powiedziała mi prosto w oczy bezwzględna, bestialska p0lka) nie wykorzystałem okazji, spociłem się i nie wypowiedziałem ani jednego słowa.

Dzisiaj mam raczej luźny dzień, więc zagram sobie później w grę sieciową League of Legends, nastawioną na współpracę w 5-osobowych lub 3-osobowych drużynach. Warto zaznaczyć, że gram na dolnej alei na pozycji ADC oraz lubię, gdy moja postać posiada duży attack speed.
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf ##!$%@? #p0lka
Przychlast - Po miesięcznej przerwie nastał ten dzień. Dzisiaj znów miałem lekcje, po...

źródło: comment_HSpB3RNHpsRQeZ0gru6ppWZXiUlJOnVz.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Przychlast: lipa, bo jeśli się spociłeś jest szansa, że to poczuła i teraz może być przez to jeszcze gorzej.
sugeruję zmianę pozycji na mida, aby uniezależnić się od gracza na pozycji wsparcia, gdyż współpraca z innymi graczami może mieć niekorzystny wpływ na przewagę na linii
  • Odpowiedz
@Przychlast: "pewnie" - wiesz, nasze obserwacje i przypuszczenia zapewne są słuszne. nie patrzą na nas (chyba, że przez przypadek, ale trwa to i tak tylko chwilę), nie gadają, mają gdzieś, lecz tak do końca nie masz pojęcia co o Tobie myślała (zapewne jednak to, o czym myślimy), może nie jest w Tobie zakochana, ale nie miała Cię za przegrywa, a po prostu byłeś jej obojętny.

co do lego - nie
  • Odpowiedz