Wpis z mikrobloga

@Brzytwa_Ockhama i naprawdę mam Ci tłumaczyć różnice między tymi ruchami? Myślałem, że jesteś oczytanym gościem.

@chigcht co mam powiedzieć na amerykański debilizm? Skrajnych amerykańskich SJW nie lubię bardziej niż niektórych konserw.

@Dolan oczywiście, że nie. To nie ja robię wpisy na Wikipedii. Chodzi mi tylko o to, że to nie jest żaden spisek przeciwko niewinnym białym ludziom bo biali mają wyginąć i ogólnie można obrażać tylko ich xD.
to nie jest żaden spisek przeciwko niewinnym białym ludziom bo biali mają wyginąć


@amazing-detective-slash-genius: no tu się nie zgodzę ( ͡° ͜ʖ ͡°) generalnie jest taki trend żeby docelowo wyeliminować białą rasę. Na razie się z tego smiejecie bo to "filmy z żółtymi napisami" ale naszym wnukom nie będzie do śmiechu.
@Lorne
@Dolan jak zwykle trzeba tłumaczyć jak krowie na rowie bo zaraz zaczynają wysuwać jakieś absurdalne analogie.
White pride było hasłem pod którym maszerowali nie wesoli ludzie celebrujący swoją odmienność tylko rasiści, którzy odmiennych od siebie chcieliby mordować. Pod bannerem "gay pride" idą ludzie celebrujący swoją odmienność od osób heteroseksualnych a nie chcący wieszać osoby heteroseksualne. O tym że hasła mają odmienne znaczenie gdy są głoszone z pozycji siły nawet nie wspominam
@maciek-rudol @Diamonddog wszystko zamyka się w tym, że ruchy czarnoskórych były oporem przeciwko segregacji rasowej i uważania ich za podludzi, dlatego traktowane są jako zjawisko pozytywne. Natomiast biała supremacja nie była oporem przeciwko czemukolwiek. Biały człowiek rządził światem i ubzdurał sobie, że biali są najlepsi i najmadrzejsi a resztę najlepiej wysterylizować albo zabić.
wszystko zamyka się w tym, że ruchy czarnoskórych były oporem przeciwko segregacji rasowej i uważania ich za podludzi, dlatego traktowane są jako zjawisko pozytywne. Natomiast biała supremacja nie była oporem przeciwko czemukolwiek. Biały człowiek rządził światem i ubzdurał sobie, że biali są najlepsi i najmadrzejsi a resztę najlepiej wysterylizować albo zabić.


@amazing-detective-slash-genius: Czy czarni suprematyści uważają się za lepszych od reszty ras i uważają, że czarni są najlepsi czy nie?
Czy czarni suprematyści uważają się za lepszych od reszty ras i uważają, że czarni są najlepsi czy nie?


@maciek-rudol: Ci co mordują białych farmerów w RPA na pewno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@amazing-detective-slash-genius:

zapraszam do wpisania pożądanego hasła w Google, znajdziesz to czego potrzebujesz.

Ale ja się pytałem Ciebie, żebyś mi to napisał tak jak ty to rozumiesz. Więc kto to jest?

I Ty jesteś katolikiem, serio?

Serio? To katolik nie może zadawać pytań? Rozumiem że według #lewackalogika "ten kto zadaje nieodpowiednie pytania ten szerzy mowę nienawiści"
Mimo wszystko mógłbyś odpowiedzieć, a nie unikać. No chyba że sam nie wiesz, wtedy wystarczyło się
@Dolan zapewne wynika to z tego, że po prostu takiego sloganu używają zazwyczaj właśnie biali suprematyści. szczerze, nigdy nie widziałam, aby jakaś biała osoba używała go, tak z dumy z własnej rasy. negatywny wydźwięk tych słów spowodowali sami biali, a właściwie to biali rasiści.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@semi-automatic: nie jest używany bo źle się kojarzy, a skoro źle się kojarzy to nie jest używany itd. To tak jak Hitler zepsuł swastykę choć jest symbolem szczęścia.