Wpis z mikrobloga

@Brzytwa_Ockhama i naprawdę mam Ci tłumaczyć różnice między tymi ruchami? Myślałem, że jesteś oczytanym gościem.

@chigcht co mam powiedzieć na amerykański debilizm? Skrajnych amerykańskich SJW nie lubię bardziej niż niektórych konserw.

@Dolan oczywiście, że nie. To nie ja robię wpisy na Wikipedii. Chodzi mi tylko o to, że to nie jest żaden spisek przeciwko niewinnym białym ludziom bo biali mają wyginąć i ogólnie można obrażać tylko ich xD.
to nie jest żaden spisek przeciwko niewinnym białym ludziom bo biali mają wyginąć


@amazing-detective-slash-genius: no tu się nie zgodzę ( ͡° ͜ʖ ͡°) generalnie jest taki trend żeby docelowo wyeliminować białą rasę. Na razie się z tego smiejecie bo to "filmy z żółtymi napisami" ale naszym wnukom nie będzie do śmiechu.
@Lorne
@Dolan jak zwykle trzeba tłumaczyć jak krowie na rowie bo zaraz zaczynają wysuwać jakieś absurdalne analogie.
White pride było hasłem pod którym maszerowali nie wesoli ludzie celebrujący swoją odmienność tylko rasiści, którzy odmiennych od siebie chcieliby mordować. Pod bannerem "gay pride" idą ludzie celebrujący swoją odmienność od osób heteroseksualnych a nie chcący wieszać osoby heteroseksualne. O tym że hasła mają odmienne znaczenie gdy są głoszone z pozycji siły nawet nie wspominam