Wpis z mikrobloga

@Campell
@Daburi
@Kredyt0Procent Czyli chcecie mi powiedzieć że w sumie w MCU są dwie #!$%@? postacie kobiece, jedna potrafi #!$%@?ć tak że #!$%@? statki kosmiczne przelatując przez nie jak nóż przez masło a druga bez problemowo #!$%@? samego Thanosa - Szalonego Tytana we własnej osobie? A ile jest takich postaci męskich w MCU? Nawet Thor nie ma takiej mocy jak one. Jeżeli serio nie widzicie w tym żadnej agendy to chyba z
@Grzolsat: W Kapitan Marvel fakt dużo jest z SJW co nie znaczy, że postać nie była tak silna w komiksach, Scarlett już powiedziałem, jak tak szukasz agendy to chyba się posrasz jak zobaczysz Dark Pheonix ( ͡° ͜ʖ ͡°). Z #!$%@? męskich postaci jest przecież.... Thanos, a w 3 części strażników pojawi się Adam Warlock. Zgodzę się, że SJW #!$%@?ło, ponieważ Mar-Vell w filmie Kapitan Marvel powinien
@Campell

Z #!$%@? męskich postaci jest przecież.... Thanos,


... który zostałby bez problemowo #!$%@? przez Wande gdyby Thanos nie wezwał rakiet ze statku.

Do tego nie wiem czy zauważyłeś, że Doctor Strange walczył przez pewien czas z Thanosem sam na sam gdy ten miał już kamienie nieskończoności w IW więc też do słabych nie należy.


Do słabych nie, ale film pokazał że nie jest aż tak potężny jak Wanda która używa "zaledwie
@Grzolsat w MCU masz Doktora Strange, który kontroluje rzeczywistość i sam w pojedynkę przegnał Dormammu, masz też wspomnianego Adama Warlocka, który jest chyba najpotężniejszym bohaterem kosmicznym w Marvel, masz też Hulka, który nie dość, że jest genialnym naukowcem to jeszcze jedynie Thanos spuścił mu manto. Wydaje mi się, że widzisz tylko to co chcesz widzieć.
@Grzolsat Poza tym Marvel pomimo #!$%@? statkow nie pokazala za duzo. Dla mnie nie zrobila jakiegos wrazenia z ta swoja moca. Wanda jak wspomnialem #!$%@? sie na to, ze thanos zabil Visiona - taka sytuacja zschodzi w wiekszosci bajek filmow itp. Ktos ginie i level power xxxxxxx + sie podnosi. Hulk jest zajebiscie potezny, zaraz dojdzie warlock, Strange jest super koxem. Nie panikuj
@Kredyt0Procent

w MCU masz Doktora Strange, który kontroluje rzeczywistość i sam w pojedynkę przegnał Dormammu,


Ale nie pokonał Thanosa, a Wanda tak.

masz też wspomnianego Adama Warlocka, który jest chyba najpotężniejszym bohaterem kosmicznym w Marvel,


Którego jeszcze nie ma w MCU i który pewnie zostanie osłabiony aby nie był czasem silniejszy od Kapitan Marvel bo wtedy machina propagandowa stanie w miejscu.

masz też Hulka, który nie dość, że jest genialnym naukowcem to
@Grzolsat: Przeciez to wlasnie dr. Strange de facto pokonal Thanosa (oddajac mu krysztal). Doszukiwanie agendy feministycznej swiadczy raczej o twoich fobiach niz o MCU. Wanda nie pokonala Thanosa. CM tez go nie pokonala. Pokonal go Iron Man. Najpotezniejsza postacia jest ta usypiajaca azjatka bo jest w stanie uspic kazdego... twoj mit znow sie potwierdza.... uuuu ( ͡° ͜ʖ ͡°)