Wpis z mikrobloga

Jako, że #wlasnafirma here, to z tego tytułu gmina postanowiła podnieść opłatę za wywóz śmieci z 56 zł na k%#$a 160 zł ( ͠° °)

Prowadzenie działalności było jedynym kryterium, które brano pod uwagę wprowadzając podwyżkę. W urzędzie na nic zdały się tłumaczenia, że działalność nie produkuje śmieci.

Dziękuję Pan PiS. Mam nadzieję, że bombelki będą szczęśliwe. ( _)

#jdg #firma #dzialalnoscgospodarcza #bombelek #madki #truestory
Pobierz deafpool - Jako, że #wlasnafirma here, to z tego tytułu gmina postanowiła podnieść op...
źródło: comment_dMCAAoNOBT1cfuMOOQKp7XEzMhgLUO98.jpg
  • 92
@deafpool: Kto przeprowadził reformę śmieciową, ustanowił lokalne monopole, wywindował ceny?
PiS? W 2013 roku? Poważnie?
No ale przecież to było dla naszego dobra, no i lasy będą czyste bo śmieci należą do gminy, każdy będzie musiał mieć śmietnik. Adamowicz w Gdańsku nawet nowy biurowiec postawił i 40 urzędników do obsługi zatrudnił.
Mija 5-6 lat i jakieś #!$%@? #trashchallenge i takie wpisy nie pod tym adresem co trzeba.

BRAWO! BRAWO!
@deafpool: w ustawie o czystości i porządku jest taki zapis że jak masz własną działalność gospodarczą zlokalizowaną we własnym domu to śmieci możesz wyrzucać w zakresie domowym czy jakoś tak. I płacisz tylko te domowe.
przebij to 1km od wysypiska placilem 15zl za 4 osoby. Od maja 18zl ale od osoby


@lossiemkos89: Kiedyś płaciłem 82 zł rocznie za wywóz śmieci. Nie musiałem segregować i zabierali co dwa tygodnie. Teraz płacę dychę mniej, ale miesięcznie, muszę segregować i jeszcze magazynować, bo zabierają raz w miesiącu. Nieraz mnie korci, żeby #!$%@?ć to do lasu i nie musieć wąchać smrodu.