Wpis z mikrobloga

@PanPanadol: w zasadzie to po części ma racje. Badania krzepliwości krwi i laryngologiczne mogą wykonać najpierw bo są szybkie i mogą wyeliminować niepotrzebne łykanie prochów na nadciśnienie.
  • Odpowiedz
@terwer358: Nadciśnienie ma różne podłoże, wpychanie w kogoś leków bez konkretnego wywiadu to dokładanie kolejnych problemów. Ja też mam nadciśnienie ... kiedy mierzą mi ciśnienie w placówce medycznej, domowe pomiary dają zupełnie inne wyniki - ot dla mnie to stresujące. Więc to dywagowanie o dupie Maryny. I nikt nie każe mu z tym chodzić, badania wykonuje się w dwa dni, ale przecież go interniak na nie nie skieruje bo po
  • Odpowiedz
@chilon: nieświadomie dotknąłeś istotnej kwestii po czym sie nakręciłeś i zacząłeś pisać jakieś trywializmy. Otóż sam sobie człowiek recepty nie wypisze wiec żeby uzyskać receptę musi skonsultować sie z lekarzem, ktory najpierw go zbada i zastosuje odpowiednie leczenie. Tadaam.

  • Odpowiedz
@terwer358: tak, pójdzie z nim do domu i będzie mu mierzył ciśnienie co godzinę. Jednorazowy pomiar na wyzycie która trwa 15minut to nie badanie. Równie dobrze koleś może mieć problemy z tarczycą ale fakt, lepiej leczyć objawy - masz rację.
  • Odpowiedz