Wpis z mikrobloga

@klaudiaa2105: prawda jest taka że nawet jak facet potrafi tańczyć to z niektórymi partnerkami po prostu nie da sie robić nic innego niż obroty. Totalnie nie kumają większości podstawowych figur, w tym także pradawnej sztuki zwanej "tańcem do rytmu" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@klaudiaa2105: ja ostatnio trafiłem na taką co oprócz obrotów chyba nic nie umiała. Oprócz tego, że sama chciała się obracać caly czas to jeszcze próbowała mnie ciągle obracać XDD a najlepsze jest to, że dzieliło nas chyba ze 40cm wzrostu. Zszedłem z parkietu bardziej #!$%@? niż wszedłem XDD
  • Odpowiedz
@klaudiaa2105: kurła aż mi przypomniałaś, że na wesele jutro musze iść ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nikogo znajomego bo to rodzina partnerki, gdzieś na #!$%@? 300 km ode mnie, trzeba będzie parę razy zatańczyć czego nie lubię i jeszcze zapowiadają #!$%@?ą pogodę więc raczej nie wyjdę na godzinę się "przewietrzyć". Teoretycznie mogłem odmówić, ale sam ją prosiłem na wesele znajomych w zeszłym roku to teraz głupio odmówić.
  • Odpowiedz
@Shawnee: Bardzo często kobiety nie potrafią tańczyć i nie rozumieją tego jak partner je prowadzi to wtedy wygląda to jak zabawa z workiem ziemniaków. Posyłasz ją tu i tam a ona ani kroków żadnych ani rytmu to lata jak mucha na sznurku.
  • Odpowiedz