Wpis z mikrobloga

chyba spadło, więc reupload xd

Słuchajcie byłem po zajęciach, w mieście wojewódzkim, wracałem sobie do domu, nie? Doszedłem już prawie do mojego bloku i na ławce nieopodal siedział tam taki typowy #!$%@? normik, taki normiczek w morde #!$%@?, wyperfumowany cały i zaczął tam #!$%@?ć do swojej karyny, że "o ja to bym jakbym takiego wykopka zobaczył to bym go zabił nie?" no i wiecie i tak dalej. #!$%@?ł, ze nienawidzi Mirasów i tak dalej i tak dalej, ja sobie myślę, ja myślę sobie "tak? czekaj normiku jeszcze zobaczymy".
No i słuchajcie, następnego dnia byłem z @janusz_pol na mieście w Ełku, nie? Janusz jest z #przegryw. I patrzymy ten normik wychodzi rozumiecie, z biedronki, ze sklepu, razem ze swoją dziewczyną (fajna dupa). Ja mówię "czekaj #!$%@?, zobaczymy teraz kto jest incel". I tak: zaszliśmy go od tyłu, ja go powaliłem na ziemię, tą normicką #!$%@?ę i go trzymam, nie?
A Janusz podszedł do jego panienki (fajna dupa jeszcze raz podkreślam). I tak: ja trzymam tego normika i mówię "patrz #!$%@? co teraz będzie patrz się na swoja zdzirę" nie? I wiecie, Janusz nawet nic nie musiał za bardzo robić, przystawił jej pięść do mordy, parę ciosów zadał i wyciągnął swoja gałę ze spodni ta polka jak to polka, zobaczyla niedomytą gałę, niedobrze się jej zrobiło i oddała mu się słuchajcie na tym #!$%@? polskim chodniku.
A ten normik którego trzymałem krzyczal "Jezu #!$%@?, przestań mu ssać, niech ci nie będzie tak dobrze z tym stulejem, proszę cię przestań mu ssać, niee, chociaż udawaj ze on cię gwałci, niech ci nie będzie tak dobrze z tym incelem" nie? No i @janusz_pol z nią skończył, spuścił jej się do ryja, do dupy, do nosa, no wszędzie jej się spuscil. Ja puscilem tego normana nie? i ten debil zamiast, nie wiem, pójść na policję czy coś, tą dziewczyne zaczal #!$%@?ć cegłami, no zabił ją w końcu i my usiedlismy sobie na krawężniku z Januszem, palimy blanta śmiejemy się z niego, a ten normowiec #!$%@? się poderwał, w naszym kierunku skoczył, my się odsunęliśmy, wskoczył na jezdnię i rozjechała go ciężarówka, fajnie nie? Rozjechała go ciężarówka i zdychał i jeszcze patykami go #!$%@? tykaliśmy, #!$%@?ą normicką #!$%@?ę. @janusz_pol się śmiał, ja się śmialem i obaj rozeszliśmy się w swoich kierunkach, on chyba skręcił na Słowackiego, ale do końca pewny nie jestem
  • 8
  • Odpowiedz