Wpis z mikrobloga

Poraża mnie taka karyńska hipokryzja, którą odznacza się wiele kobiet popierających aborcję. Już w sumie nie raz się z tym spotkałem. Tu na przykładzie @harpiowata

No bo wiecie, póki taka chce się bawić jak te z #dziewczynybeztabu to "moje ciało, moja sprawa" i "seks jest dla przyjemności, a nie dla dzieci", a jak już latka zlecą i taka postanowi też w końcu mieć swojego "bombelka" to wtedy zaczynają się teksty typu "mężczyzno, uprawiając seks wziąłeś na siebie ODPOWIDEDZIALNOŚĆ i teraz płać!", albo "jak nie chciałeś dzieci, to mogłeś nie ruchać".

Oczywiście to ostatnie nie dotyczy puszczających się karyn, które chcą aborcji na żądanie, bo one już mogą.

Hitem było, jak kiedyś znajoma z pracy, która popierała chyba wszystkie feministyczne akcje dotyczące wprowadzenia aborcji na życzenie, powiedziała, że w sumie to nic złego nie widzi w wrobieniu faceta w dziecko, bo skoro chciał seksu, to musiał się liczyć z ewentualną ciążą i jej konsekwencjami.

A później płacz, że jest "kryzys mężczyzn", albo że w takich stanach 3/4 młodych mężczyzn jest bardzo niechętnych małżeństwu.

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #aborcja #patologiazewsi #rakcontent
Pobierz S.....i - Poraża mnie taka karyńska hipokryzja, którą odznacza się wiele kobiet popie...
źródło: comment_Pq3O4Tp5iTqKcpfGUI1I10p8DqnmMI8m.jpg
  • 31
@harpiowata zadałem pytanie bez zarzucania hipokryzji, tak żeby się dowiedzieć jakie jest twoje zdanie. Nawet nie spróbowałaś się odnieść tylko wszystkim wrzucasz nieudolnie próbując być zabawna.
Na początku myślałem że faktycznie ktoś poskładał screeny tak żeby wyglądało że jesteś głupia ale niestety muszę przyznać że zachowujesz się jak typowa karyna.