Wpis z mikrobloga

Poraża mnie taka karyńska hipokryzja, którą odznacza się wiele kobiet popierających aborcję. Już w sumie nie raz się z tym spotkałem. Tu na przykładzie @harpiowata

No bo wiecie, póki taka chce się bawić jak te z #dziewczynybeztabu to "moje ciało, moja sprawa" i "seks jest dla przyjemności, a nie dla dzieci", a jak już latka zlecą i taka postanowi też w końcu mieć swojego "bombelka" to wtedy zaczynają się teksty typu "mężczyzno, uprawiając seks wziąłeś na siebie ODPOWIDEDZIALNOŚĆ i teraz płać!", albo "jak nie chciałeś dzieci, to mogłeś nie ruchać".

Oczywiście to ostatnie nie dotyczy puszczających się karyn, które chcą aborcji na żądanie, bo one już mogą.

Hitem było, jak kiedyś znajoma z pracy, która popierała chyba wszystkie feministyczne akcje dotyczące wprowadzenia aborcji na życzenie, powiedziała, że w sumie to nic złego nie widzi w wrobieniu faceta w dziecko, bo skoro chciał seksu, to musiał się liczyć z ewentualną ciążą i jej konsekwencjami.

A później płacz, że jest "kryzys mężczyzn", albo że w takich stanach 3/4 młodych mężczyzn jest bardzo niechętnych małżeństwu.

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #aborcja #patologiazewsi #rakcontent
S.....i - Poraża mnie taka karyńska hipokryzja, którą odznacza się wiele kobiet popie...

źródło: comment_Pq3O4Tp5iTqKcpfGUI1I10p8DqnmMI8m.jpg

Pobierz
  • 31
wklej link do całej dyskusji, bo ten cherrypicking jest warty złotego goebbelsa xD


@harpiowata: przecież to jest clue całej dyskusji.

Zapytałem, czy mężczyzni powinni mieć prawo do niepłacenia alimentów, jeśli kobiety będą miały prawo do aborcji, a ty zaczęłaś prostytuować logikę i pisać coś o Sorosach.

Z tego ścieku wyrwałem najważniejsze zdania, swiadczace wprost o twojej hipokryzji.

Przecież takie są twoje poglądy, nieprawdaż? Zakaz aborcji nie, ale zakaz niepłacenia alimentów już
najważniejsze zdania - oczywiście według ciebie.


@harpiowata: najważniejsze z puntku widzenia równości.

Więc zostawiam Cię z tym wybornym zestawem obiektywnych "najważniejszych zdań z tego ścieku", możesz się masturbowaniu do nich - wreszcie jakaś kobieta się odezwała! ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Reprezentujesz archetypowe karyństwo. Nawet memy o tym robią. I to za oceanem.

Najważniejsze, że nawet nie próbujesz zaprzeczyć, tylko jakieś żałosne ataki personalne uprawiasz, co tylko potwierdza,
S.....i - > najważniejsze zdania - oczywiście według ciebie.

@harpiowata: najważni...

źródło: comment_fVfapPzC38zMjTRIJBghR2zO0h4ALDHx.jpg

Pobierz
@Strzelec_Kurpiowski a co mi zostało oprócz śmiania się? :) wytłumaczyć nie wytłumaczysz, szkoda czasu w taki ładny dzień, a jeszcze zjeść muszę, ogarnąć się... więc wolę ten czas poświęcić na coś innego, niż próbę wytłumaczenia swoich poglądów.

To co obchodzisz - vappu, 1 maja, czy coś innego? bo już nie wiem czego mam życzyć. :( ignorujesz moje życzenie :(
a co mi zostało oprócz śmiania się? :) wytłumaczyć nie wytłumaczysz, szkoda czasu w taki ładny dzień, a jeszcze zjeść muszę, ogarnąć się...


@harpiowata: żeby to wytłumaczyć, trzeba by albo przyznać się do hipokryzji, albo nie być hipokrytą, a ty jesteśz tylko nie chcesz się przyznać.

W sumie rozumiem:

Popierasz aborcję na życzenie, bo jakbyś nie chciała dziecka, to zawsze będziesz mogła usunąć, a za zmuszaniem do płacenia alimentów jesteś dlatego,