Wpis z mikrobloga

@Wolsky: to są #p0lki, to jest #logikarozowychpaskow - serio, laski są strasznie mało ogarnięte, na bakier z logiką, działają pod wpływem chwili i emocji i są samolubne i egoistycznie, myślą głównie o sobie z tego powodu zawsze są w stanie same przed sobą się wytłumaczyć czy rozgrzeszyć i uciszyć własne sumienie...

Błąd jest w tym że faceci patrzą na laski przez pryzmat siebie przez pryzmat męski czyli oczekują od laski
@PolskiPan: chciałem cytować, odnosząc się od Twojej wypowiedzi, ale wyszło, że cytowałem w zasadzie cały Twój wpis, więc poprzestanę po prostu na tym jednym zdaniu:

Dla nas facetów to jest normalne i naturalne, na tyle że często samoistnie podświadomie, oczekujemy "odbicia tych samych zasad i wartości" u dziewczyny a potem jest rozczarowanie.


Gdyby ktoś to chłopakom, często niestety wrażliwym, powiedział w wieku 12-16 lat nie było by tylu przegrywów i tylu
@ziuaxa:

Z doświadczenia jednak wiem, że nawet szara myszka, która lubuje się w czytaniu książek, fanka bibliotek, teatru,filharmonii, kina niezależnego, stroniąca od makijażu, bez pomalowanych paznokci i nie używająca szminki i nie wydłużająca rzęs, bez ogolonych brwi - uczciwa i szczera, niestety nie jest w stanie powstrzymać swojej kobiecej natury i na widok Mokebe, Enrique czy innego Alvaro po prostu miękną jej nogi i wskakuje mu do łóżka będąc w związku