Wpis z mikrobloga

Ale jak w ogóle można napisać na grupie, nawet zamkniętej, że się popuściło szpary na boku i podpisać się pod tym imieniem i nazwiskiem? XDD Przecież to nawet nie trzeba afery na portalu zrzeszającym polski autyzm, wystarczy znajoma znajomej chłopaka, która uprzejmie doniesie o fakcie xD

#dziewczynybeztabu
  • 21
  • Odpowiedz
@Wolsky: ja nawet tutaj zastanawiam się co mam pisać, a pisze głównie glupoty. Więc, nie wiem co trzeba miec w głowie, żeby pisać tak prywatne rzeczy w grupie liczącej prawie 60 tysięcy osób XD
  • Odpowiedz
@Wolsky: to są #p0lki, to jest #logikarozowychpaskow - serio, laski są strasznie mało ogarnięte, na bakier z logiką, działają pod wpływem chwili i emocji i są samolubne i egoistycznie, myślą głównie o sobie z tego powodu zawsze są w stanie same przed sobą się wytłumaczyć czy rozgrzeszyć i uciszyć własne sumienie...

Błąd jest w tym że faceci patrzą na laski przez pryzmat siebie przez pryzmat męski czyli oczekują od laski tak jak u faceta kręgosłupa moralnego, zasad, logiki, systemu wartości, honoru, obiektywnego zimnego spojrzenia itp. i to jest błąd bo to są dziewczyny, u nich tego wszystkiego nie ma nie ma tam logiki, to wszystko to są przede wszystkim cechy męskie, a kobiety się różnią - są kobietami nie mają czegoś takiego jak honor, sztywny kręgosłup moralny, głębsze sztywne zasady, logika czy honor dla nich te wartości są obce, nie odczuwają ich!

Dla nas facetów to jest normalne i naturalne, na tyle że często samoistnie podświadomie, oczekujemy "odbicia tych samych zasad i wartości" u dziewczyny a potem
  • Odpowiedz
@PolskiPan: chciałem cytować, odnosząc się od Twojej wypowiedzi, ale wyszło, że cytowałem w zasadzie cały Twój wpis, więc poprzestanę po prostu na tym jednym zdaniu:

Dla nas facetów to jest normalne i naturalne, na tyle że często samoistnie podświadomie, oczekujemy "odbicia tych samych zasad i wartości" u dziewczyny a potem jest rozczarowanie.


Gdyby ktoś to chłopakom, często niestety wrażliwym, powiedział w wieku 12-16 lat nie było by tylu przegrywów i tylu samobójstw wśród męzczyzn. Niestety nauczycielkami są kobiety (jakie było moje szczęście, że w gimnazjum i liceum miałem wychowawcę, a nie wychowawczynię!) więc wpajają młodym chłopakom nierealne ideały z książek albo nawet filmów - a naiwni chłopcy głodni nauki i wiedzy niestety w to
  • Odpowiedz
@ziuaxa:

Z doświadczenia jednak wiem, że nawet szara myszka, która lubuje się w czytaniu książek, fanka bibliotek, teatru,filharmonii, kina niezależnego, stroniąca od makijażu, bez pomalowanych paznokci i nie używająca szminki i nie wydłużająca rzęs, bez ogolonych brwi - uczciwa i szczera, niestety nie jest w stanie powstrzymać swojej kobiecej natury i na widok Mokebe, Enrique czy innego Alvaro po prostu miękną jej nogi i wskakuje mu do łóżka będąc w
  • Odpowiedz
@Rolmops887: Jakbyś napisał jedno pełne zdanie, które ma jakiś sens to nawet można by było się do tego odnieść. Na razie widzę, że mózg wyżarty doszczętnie. Miłego dnia trutniu.
  • Odpowiedz
@Zlap0lka: tak łyknęliśmy, że Wy się o mało co ze strachu nie posrałyście. I jeszcze porad prawnych szukacie. :v
Usuń konto Julka bo Ci te bajty nie idą coś.
  • Odpowiedz
@Zlap0lka: nawet tego nie łapiesz... Serio, usuń konto bo Cię ktoś wystalkuje i wtedy się zacznie chlipanie. Nic nie zawojujesz na wykopie.
Idź Mikroblog+ wykup.
  • Odpowiedz