Wpis z mikrobloga

Oczywiście już zaczęło się pisanie do rodzin, że ich dzieci uprawiają UWAGA!!! SEX. Oficjalnie to miało być ratowanie od życia z osobą zdradzającą, ale wiadomo, że to jest akcja ludzi, którzy nienawidzą kobiet więc przerobiło się w stalking i gnębienie :). Ehh pomyśleć, że też byłem blisko takiego gówna w głowie.

P.S.jednej dziewcznie co napisała, że miała 5 (jakby to było dużo xD) partnerów sexualnych pisali na insta, że jest szmatą i #!$%@?ą, tacy to wojownicy o dobre obyczaje. O ile akcja miała na początku minimalną szansę powodzenia, to zamieniła się (jak większość takich akcji na wykopie) w ściek i szkalowanie każdej dziewczyny, która śmiała uprawiać sex z więcej niż 1 osobą lub wcześniej niż przed 22 rokiem urodzenia. Smutne.

#niepopularnaopinia #dziewczynybeztabu
  • 148
@mwmichal:
Nie wymagasz za wiele od użytkowników wypoku? Przecież to banda sfrustrowanych piwniczakow które za wszystkie swoje niepowodzenia muszą kogoś obwiniać. Przecież to niemożliwe że to ich wina, przecież oni tylko siedzieli zamknięci w swoich pokojach bez sensownego hobby, wpierdzielajac chipsy i dziwią się że nawet kolegów nie maja. Oni nie popełniają błędów, zawsze kierują się logika, nie dają się ponieść emocjom itp. Tylko, że akurat nigdy nie mieli się okazji
@mwmichal: Imo nastąpił właśnie upadek wykopu, oficjalnie został przejęty przez stulejarzy spermiarzy, których boli dupa, że ktoś tam na świecie się R U C H A. Normalnym mirkom obrzydnie ten portal już do reszty, tak jak mi po tej akcji. Mało kto normalny tu jeszcze będzie siedział i tworzył wartościowy content, bo kto by chciał być kojarzony z tymi przegrywami. Już i tak wykop ma tragiczną opinię w necie i wstyd
@Multigatawny: no ale nawet jeśli to pisane do ich rodziców jest słabe, co innego zdrady męża (tu warto chłopa powiadomić), a co innego sranie komuś do rodziny, jak miałem 17 lat to się uganiałem za loszkami (a w 99% przypadków #!$%@? z tego wychodziło, bo byłem w tych sprawach piwniczakiem xD), jarałem zielsko od czasu do czasu i piłem alko do oporu - czy chciałby, żeby moja mama o tym się