Wpis z mikrobloga

Oczywiście już zaczęło się pisanie do rodzin, że ich dzieci uprawiają UWAGA!!! SEX. Oficjalnie to miało być ratowanie od życia z osobą zdradzającą, ale wiadomo, że to jest akcja ludzi, którzy nienawidzą kobiet więc przerobiło się w stalking i gnębienie :). Ehh pomyśleć, że też byłem blisko takiego gówna w głowie.

P.S.jednej dziewcznie co napisała, że miała 5 (jakby to było dużo xD) partnerów sexualnych pisali na insta, że jest szmatą i #!$%@?ą, tacy to wojownicy o dobre obyczaje. O ile akcja miała na początku minimalną szansę powodzenia, to zamieniła się (jak większość takich akcji na wykopie) w ściek i szkalowanie każdej dziewczyny, która śmiała uprawiać sex z więcej niż 1 osobą lub wcześniej niż przed 22 rokiem urodzenia. Smutne.

#niepopularnaopinia #dziewczynybeztabu
  • 148
@mwmichal: ja mam jedna dziewczyne od prawie 10 lat. Seks z osobami ktorych sie nie zna jest zwyczajnie obleśny. I dla mnie to zwyczajne #!$%@? jezeli przed 18 maja wiecej niz 3 partnerow seksualnych i jeszcze sie tym chwala pod wlasnym imieniem i nazwiskiem, wiec sa z tego dumne. Tyle w temacie.
wspaniale go pani rozgryzła pani psychoanalityżko xD

ale może odwróćmy pytanie i zastanówmy się jak to jest, że ty z kolei masz czas na bóldupienie w ramach zemsty? skąd w tobie tyle nienawiści, co spowodowało, że aż tak piecze cię dupka, hmm?


@PostironicznyPowerUser: Ja mam urlop i się #!$%@? przez pół dnia, dlatego mam czas :) i dlaczego zemsty, nienawiści? Mnie po prostu zadziwia jak można być taką porąbaną, chorą jednostką.
@mwmichal: Wykop to straszny ściek i wiadomo to nie od wczoraj. Nie wiem jak było przed 2017 rokiem bo lurkuję tutaj gdzieś od początku 2017 ale wtedy aż tak nie było. Tzn był inny ściek - patologia z polskiego youtube na topie mirko chyba przez rok.

Pamiętam inbę wokół portalu Ashley Madison tak z 4-5 lat temu. To był portal zaprojektowany do zdradzania od podstaw. Jest zresztą wciąż aktywny i na
Akurat zdradę potępiam i uświadomienie faceta popieram, ale jednak wpis jest o tym jak to weszło na wyższy, #!$%@? lvl, nie?


@lady_katarina: Przecież to jest oczywiste że wejdzie na wyższy poziom bo tak działa internet. Czego się spodziewałaś?
@Matan_Jagiz

5 to o 4 za dużo jak by nie patrzeć.


A to dlaczego? Ja się cieszę, że miałem niejedną partnerkę i cieszę się również, że moja dziewczyna miała niejednego partnera seksualnego. Ja uważam, że nikt z nas nie jest przez to "mniej warty", albo że ma spaczony kręgosłup moralny. Dzięki temu, że kiedyś się wyszalalem będąc singlem, to teraz nie mam takiej potrzeby, nie czuję że "a szkoda, a mogłem spróbować".
Jeszcze rzuć tekstem o super kluczu co otwiera wiele zamków i światopogląd bezpieczny.


@mwmichal:

jeszcze zeby idioci rozumieli, ze sam fakt wsadzenia "klucza w zamek" i pogmeranie nim w srodku to nie jest jego otwarcie zamka :] To jest tylko pogrzebanie w zamku :]

Jak masz klucz Yeti i zamek Yeti, to klucz wlozysz, mozesz nim nawet troche poruszac... ale zamka nie otworzysz, do momentu, az nie bedziesz naprawde wlasciwym kluczem
To nie internet tak działa, tylko #!$%@?, chorzy ludzie, którzy powinni zostać odizolowani od społeczeństwa. Czego się spodziewałam? Nie wiem, dziwne pytanie, ja po prostu wypowiadam się na temat tego jak moim zdaniem jest to wszystko #!$%@?, żałosne i przykre


@lady_katarina: To internet tak działa - zbiorowsko czujących się anonimowo ludzi z różnych środowisk i o różnych poglądach. Każda akcja tak będzie wyglądała nawet o początkowo pozytywnym charakterze. Sprawa z willa
A to dlaczego? Ja się cieszę, że miałem niejedną partnerkę i cieszę się również, że moja dziewczyna miała niejednego partnera seksualnego. Ja uważam, że nikt z nas nie jest przez to "mniej warty", albo że ma spaczony kręgosłup moralny. Dzięki temu, że kiedyś się wyszalalem będąc singlem, to teraz nie mam takiej potrzeby, nie czuję że "a szkoda, a mogłem spróbować". Więc nie oceniaj wszystkich swoją miarą, każdy patrzy po swojemu na