Wpis z mikrobloga

Oczywiście już zaczęło się pisanie do rodzin, że ich dzieci uprawiają UWAGA!!! SEX. Oficjalnie to miało być ratowanie od życia z osobą zdradzającą, ale wiadomo, że to jest akcja ludzi, którzy nienawidzą kobiet więc przerobiło się w stalking i gnębienie :). Ehh pomyśleć, że też byłem blisko takiego gówna w głowie.

P.S.jednej dziewcznie co napisała, że miała 5 (jakby to było dużo xD) partnerów sexualnych pisali na insta, że jest szmatą i #!$%@?ą, tacy to wojownicy o dobre obyczaje. O ile akcja miała na początku minimalną szansę powodzenia, to zamieniła się (jak większość takich akcji na wykopie) w ściek i szkalowanie każdej dziewczyny, która śmiała uprawiać sex z więcej niż 1 osobą lub wcześniej niż przed 22 rokiem urodzenia. Smutne.

#niepopularnaopinia #dziewczynybeztabu
  • 148
@PolskiPan: no, wygrałeś dyskusję :). Przedstaw mi swoje racje to może mnie przekonasz, ale taki obraz Was - rzucić tekstem o białorycerzu i "hehe wygrałem". Zero elokwencji bo po co.

@Matan_Jagiz: ale Ty byś chętnie ruchał różne różowe, nie? Albo nawet 2 jednocześnie? Trójkącik super sprawa, ale tylko dla faceta nie hehe? Jeszcze rzuć tekstem o super kluczu co otwiera wiele zamków i światopogląd bezpieczny. P0lka to coorva a ja
@PolskiPan: no widzisz, tylko atakować potrafisz, tak jak mówiłem - zero elokwencji, próby obrażania osoby po drugiej stronie, ataki personalne. Zero argumentacji i zero pomysłu na swój światopogląd. No cóż, spodziewałem się tu takich jak Ty.

P.S.i ostateczny argument o RUCHANIU, widać co Was boli, ale wierz mi, że nikt normalny nie daje #!$%@? o to czy ktoś rucha czy nie, mam kumpli co ruchają, mam takich co dziewczyny nigdy za
@mwmichal nie. Nie wiem jakie tam masz wychowanie i o jakie klucze Ci chodzi. Nieważne czy półki czy Niemki, dziewczyny dające dupy dla przygody są #!$%@? warte. Tak samo jak dziewczyny co miały 10 chłopaków na 3 miesiące, bo trzeba spróbować. Gardzę takim zachowaniem.

Co więcej trójkąty są obleśne. Tak samo jak dwudziestoczterokąty, Czy osiemdziesieńciosześciokąty.
@mwmichal: Jak brać aferę na poważnie czytając wpisy na tagu. Może i początkowo kilkoma osobami kierowały szlachetne pobudki (czyt. ostrzec nieświadomych facetów o doprawianych rogach), ale przegrywy szybko "zwęszyły krew" i naśmiecili bezwartościowymi postami o dowaleniu p0lkom i bólu tyłka ich obrońców - BEST DAY EVER.
Teraz zwykły użytkownik przesiewając ten gnój, by dowiedzieć się o co w ogóle chodzi, stwierdzi, że stuleje nadal zazdroszczą innym życia seksualnego odc. 2137, czyli