Wpis z mikrobloga

Oczywiście już zaczęło się pisanie do rodzin, że ich dzieci uprawiają UWAGA!!! SEX. Oficjalnie to miało być ratowanie od życia z osobą zdradzającą, ale wiadomo, że to jest akcja ludzi, którzy nienawidzą kobiet więc przerobiło się w stalking i gnębienie :). Ehh pomyśleć, że też byłem blisko takiego gówna w głowie.

P.S.jednej dziewcznie co napisała, że miała 5 (jakby to było dużo xD) partnerów sexualnych pisali na insta, że jest szmatą i #!$%@?ą, tacy to wojownicy o dobre obyczaje. O ile akcja miała na początku minimalną szansę powodzenia, to zamieniła się (jak większość takich akcji na wykopie) w ściek i szkalowanie każdej dziewczyny, która śmiała uprawiać sex z więcej niż 1 osobą lub wcześniej niż przed 22 rokiem urodzenia. Smutne.

#niepopularnaopinia #dziewczynybeztabu
  • 148
  • Odpowiedz
@Trollunio
Ty patrzysz na osoby czy są gorsze czy nie
Mi chodzi o to czy. Dzięki jakiemuś zachowaniu społeczeństwo będzie lepsze czy nie za 200 lat. Poczekamy jak tam wam dzieci wyrosną i co zostaną kimś kto zmieni świat na lepsze czy kimś kto wegetuje dla własnej przyjemności. A ma to związek z każdą Twoją czynnością. Czy postrzegasz druga osobę jako pojemnik na spermę, czy drugiego człowieka z pewną wartością. Szalej
  • Odpowiedz
@mwmichal: przykre to. Gardziłem tym u Biedronia, gardzę i tutaj. Co kogo boli, że kobieta (nie mająca zobowiązań) uprawiała przypadkowy seks? Jedyny plus to to, że dorwały je wykopcwele, a nie szantażyści.
  • Odpowiedz
@ediz4 Zgadzam się, fakt, też przeczytałem te badania. Fakt, że i czasy się zmieniają, w ogóle zmiennych jest wiele. No nic, ja w każdym razie nie mam na celu nikogo przekonywać, tak tylko chciałem swój punkt widzenia przedstawić :-)
Mam nadzieję, za jakieś 40 lat napisać, że wszystko idzie dobrze i jesteśmy zgodnym małżeństwem :-D Pozdro!

@Matan_Jagiz A dlaczego zakładasz, że jeden partner seksualny sprawi, że moje dziecko będzie lepsze?
  • Odpowiedz
@Trollunio ... Każde działanie wpływa na przyszłe pokolenie. I mamy 2 podejścia:
1 ruchaj koleżankę
2 nie ruchaj nikogo innego oprócz żony.

Tylko mnie ciekawi jakie są konsekwencje jednego i drugiego na przestrzeni lat.

Z pojemnikiem na spermę też można się kolegować, ubierać go, nawet z nim rozmawiać. Jego postrzeganie nie zmienia tego czym jest. Elo. Dość.
  • Odpowiedz
@Matan_Jagiz O stary, no to po prostu pokazuje, że mamy różne podejścia. Ale nazywanie koleżanki "pojemnikiem na spermę", bo poza wszystkim również ze sobą sypiacie, to wg mnie mega upłycenie. Idąc tym tokiem myślenia, to Twoja jedyna partnerka/żona to też pojemnik na spermę, bo też z nią sypiasz ;-) Ale zgadzam się, że dość :-) Pozdro!
  • Odpowiedz
@mwmichal nie wiem co teraz z ludźmi się porobiło.
Gdy byłem studentem to studenci dostęp do neta w znakomitej większości mieli tylko na uczelni.
Nie było takich asołecznych jednostek prawie.

Za to każdy szanujący się student miał kilka partnerek seksualnych w semestrze i to było zupełnie normalne.
  • Odpowiedz
@mwmichal: to idealnie pokazuje upośledzoną mentalność przegrywow na wykopie.

JA NIE PORUCHAM TO ONE TEZ NIE MOGOM TEMPE SZMATY HYHYHYH

Odliczam dni do wprowadzenia Acta2, żeby administracja obsrała się na miętowo i zamknęła tą kopalnię #!$%@?ów i inceli.
  • Odpowiedz
@mwmichal: Typowy wykop jest typowy. Niczego innego się nie spodziewałem i nie zawiodłem się.

Jeśli wykopek ma do wyboru zadbać o siebie by być atrakcyjnym dla lasek albo pisać że l0chy to curvy, to co wybierze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stuleje nakręcają się wzajemnie w swojej nienawiści tutaj. W analogicznej sytuacji i zdjęciach z grupy chłopaki - bez tabu oczywiście cisza i raptem kilka plusów XD
  • Odpowiedz
@Czokowoko: no bo przecież jak facet rucha to nabywa doświadczenia, jak dziewczyna się rucha to się puszcza. #!$%@?, ze statystyczny facet ma w życiu 7 partnerek, a kobieta 4. To loszki są c00rvami, my jesteśmy bez skazy xddd.

Przy każdej takiej akcji zastanawiam się co ja tu jeszcze robię
  • Odpowiedz
Jeśli wykopek ma do wyboru zadbać o siebie by być atrakcyjnym dla lasek albo pisać że l0chy to curvy, to co wybierze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Czokowoko: Ile wy te bzdury będziecie klepać. To już nie te czasy gdy kobieta poza swoją wieś nie wychodziła i wychodziła za mąż za chłopa max wioskę obok. Problem wywalania ogromnej ilości mężczyzn poza możliwość wejścia w związek to nie
  • Odpowiedz
P.S.jednej dziewcznie co napisała, że miała 5 (jakby to było dużo xD) partnerów sexualnych pisali na insta, że jest szmatą i #!$%@?ą, tacy to wojownicy o dobre obyczaje. O ile akcja miała na początku minimalną szansę powodzenia, to zamieniła się (jak większość takich akcji na wykopie) w ściek i szkalowanie każdej dziewczyny, która śmiała uprawiać sex z więcej niż 1 osobą lub wcześniej niż przed 22 rokiem urodzenia. Smutne.

@mwmichal:
  • Odpowiedz