Wpis z mikrobloga

strajk upadł, ustawą zamknęli gęby wszystkim 'małorobom', fajnie nie?

No to piękne świadectwo rodacy pokazali włodarzom. Mogą nas ruchać w dupę bez miłości i nikt z tym nic nie zrobi. Wystarczy poczekać, zainwestować trochę w propagandę, a ludzie sami się sobie do gardeł rzucą. Divide et impera, klasyk. Trochę jak w tym żarcie o piekle i diabłach - Polaków nie trzeba pilnować, sami się nawzajem na dno ściągają.

Z tego miejsca życzę powodzenia wszystkim następnym, którzy niezadowoleni ze swoich zarobków zapragną strajkować. Jestem przekonany, że wywalczą swoje ;)

#starjk #strajknauczycieli
Rozbojnik_Alibaba - strajk upadł, ustawą zamknęli gęby wszystkim 'małorobom', fajnie ...

źródło: comment_Y1Q23bFnLo2Mt5aFtsnGKaMKOLiisWaC.jpg

Pobierz
  • 389
  • Odpowiedz
@EpicKris: Nie wszystkie branze dziajala wedlug wolnorynkowych zasad. Nie mnie oceniac, czy to dobrze czy zle, ale gdyby ludzie rzeczywiscie wzieli do siebie takie „rady”, to szybko zabrakloby nauczycieli, pielegniarek, policjantow, ratownikow medycznych etc. I tak zreszta sie dzieje, co widac po statystykach sredniej wieku pielegniarek chociazby.
  • Odpowiedz
@WarmWeather: sam szczekasz przychlascie. Ktoś się nie zgadza to zaraz mu ublizasz i porównujesz do psa. A psem to jesteś sam i te nieroby ze szkół co szczekają i myślą ze coś znaczą bo skończyli pedagogikę
  • Odpowiedz
@bartja: uwielbiam was wąsate janusze, jak sąsiada potraficie zgnoić za to, że mu się zamarzyło godnie żyć xD Ale jak to? Ma mieć lepiej niż ja? Musi mieć jednakowo gorzej! Nieroby chcieli by godnie zarabiać! xDDD Jak w tym gównokraju ma być dobrze. Będzie was pis #!$%@?ł...
  • Odpowiedz
Polaków nie trzeba pilnować, sami się nawzajem na dno ściągają.


@Rozbojnik_Alibaba: za kazdym razem kisne z tego tekstu uzytego niepoprawnie xD
przeciez to wlasnie wy nauczyciele chcecie sciagac wszystkich na dno, bo nie dosc ze nie potraficie uczyc to jeszcze chcecie zablokowac im matury, a na dodatek checie dostac za swoja nikomu niepotrzebna lipna prace od wszystkich 1000zl. Przeciez to jest definicja sciagania w dol wszystkich i to taka doslowna xD
  • Odpowiedz
uwielbiam was wąsate janusze, jak sąsiada potraficie zgnoić za to, że mu się zamarzyło godnie żyć xD Ale jak to? Ma mieć lepiej niż ja? Musi mieć jednakowo gorzej! Nieroby chcieli by godnie zarabiać! xDDD Jak w tym gównokraju ma być dobrze. Będzie was pis #!$%@?ł...


@Cooldawg: dej dej dej dej, jeszcze nauczyciele porównują się do tych co na kasach siedzą - one mają ponad 3000 na rękę, za taką pracę?
  • Odpowiedz