Wpis z mikrobloga

strajk upadł, ustawą zamknęli gęby wszystkim 'małorobom', fajnie nie?

No to piękne świadectwo rodacy pokazali włodarzom. Mogą nas ruchać w dupę bez miłości i nikt z tym nic nie zrobi. Wystarczy poczekać, zainwestować trochę w propagandę, a ludzie sami się sobie do gardeł rzucą. Divide et impera, klasyk. Trochę jak w tym żarcie o piekle i diabłach - Polaków nie trzeba pilnować, sami się nawzajem na dno ściągają.

Z tego miejsca życzę powodzenia wszystkim następnym, którzy niezadowoleni ze swoich zarobków zapragną strajkować. Jestem przekonany, że wywalczą swoje ;)

#starjk #strajknauczycieli
Rozbojnik_Alibaba - strajk upadł, ustawą zamknęli gęby wszystkim 'małorobom', fajnie ...

źródło: comment_Y1Q23bFnLo2Mt5aFtsnGKaMKOLiisWaC.jpg

Pobierz
  • 389
  • Odpowiedz
@wykopowiczka69 jak osoba zarabiająca 2-3k na rękę ma w ogóle mieć chęci wychować i edukować młode pokolenie? Przez takie podejście, ignorujące system nauczania, pis wychował sobie zwierzątka które są w stanie zwalić im konia za 500 zł miesięcznie. Bo nie są w stanie samodzielnie myśleć i funkcjonować tak, aby znaleźć dobrze płatną pracę.
  • Odpowiedz
@WarmWeather:
1. Edukacja w Polsce jest na światowej klasy poziomie (10 miejsce na świecie jeśli chodzi o czytanie i matematykę)
2. Nauczyciele zarabiają więcej w stosunku do innych zawodów wymagających wyższego wykształcenia niż srednio w krajach rozwiniętych.

Ale tak tak, to ja jestem zmanipulowany bo nie chce do jednego worka wrzucać wuefisty i matematyka i dawać wszystkim podwyżek. To ze głośno krzyczycie, to nie znaczy ze macie racje.
  • Odpowiedz
Co by nie mówić sukcesem władzy jest to, że dał radę wmówić polakom, że wina leży całkiem po stronie nauczycieli.


@Sollfik: Nauczyciele sami im w tym pomogli bądź co bądź. Gdyby nie te klasyfikacje maturalne, to ludzie i maturzyści by się na nich tak nie #!$%@?, więc mieliby większe poparcie. To, że matury się odbędą w taki czy inny sposób było wiadome od samego początku, więc branie maturzystów na zakładników
  • Odpowiedz
@WarmWeather: co ty pyrdolisz ? Jakie wychować ? Górnolotne gowno wylewa się z twojej głowy na klawiaturę. Nauczyciel ma nauczyć a nie wychowywać. 2-3 K to dla niektórych bardzo dużo a zasuwają x2 lub x3 tyle co te nieroby
  • Odpowiedz
. Edukacja w Polsce jest na światowej klasy poziomie (10 miejsce na świecie jeśli chodzi o czytanie i matematykę)


@ulan_mazowiecki: do jakiego wieku? bo coś mi kołacze, że te badania dotyczyły wieku do 14 czy 16 lat. później jest już znacznie gorzej... a na podium nie liczy się to, kto był pierwszy na drugim okrążeniu, ale na ostatnim.

szkolnictwo średnie i wyższe już od tych "superwyników" odstaje. i to znacznie
  • Odpowiedz
A kiedy #!$%@? mieli strajkować? W wakacje?


@WarmWeather: Zagrali maturami i spadli z rowerka. Rodzice rozniosą ich na widłach jeśli coś zagrozi ich dzieciom. Mogli protestować w inny sposób - np. robiąc strajk włoski.
  • Odpowiedz