Wpis z mikrobloga

strajk upadł, ustawą zamknęli gęby wszystkim 'małorobom', fajnie nie?

No to piękne świadectwo rodacy pokazali włodarzom. Mogą nas ruchać w dupę bez miłości i nikt z tym nic nie zrobi. Wystarczy poczekać, zainwestować trochę w propagandę, a ludzie sami się sobie do gardeł rzucą. Divide et impera, klasyk. Trochę jak w tym żarcie o piekle i diabłach - Polaków nie trzeba pilnować, sami się nawzajem na dno ściągają.

Z tego miejsca życzę powodzenia wszystkim następnym, którzy niezadowoleni ze swoich zarobków zapragną strajkować. Jestem przekonany, że wywalczą swoje ;)

#starjk #strajknauczycieli
Rozbojnik_Alibaba - strajk upadł, ustawą zamknęli gęby wszystkim 'małorobom', fajnie ...

źródło: comment_Y1Q23bFnLo2Mt5aFtsnGKaMKOLiisWaC.jpg

Pobierz
  • 389
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak ci nie pasuje obecna praca, to składasz rezygnację i szukasz innej.


@Uzytkownikportaluwypokpeel: Super rozwiązanie, niech zmieniają pracę! I #!$%@? że przez takie podejście mamy sytuacje doodbytniczą w większości sektorów budżetówki. Przejechaliśmu się na "niech jadą", ale w przypadku nauczycieli to na pewno zadziała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ja z toba nawet nie zaczynalem o procentach xD


@Cooldawg: wiem, że nie ze mną zaczynałeś. ja tylko sprostowałem dane, bo są z d... ;)

jaki wpływ na pensje ma dyrektor państwowej placówki? on dzieli dodatki, uznaniówki itp. może dołożyć ich tyle, na ile mu starcza kasy z gminy. jeśli brakuje mu tej kasy, podbija do gminy "nie dałoby się załatwić czegoś więcej?". gmina i tak dokłada do kasy, którą otrzymuje "z
  • Odpowiedz
@WarmWeather jedyne, z czym mozna sie z Tobą zgodzić, to że faktycznie jak dali 500 za rozłożenie nóg, to nie dziwota, że inni chcą. Nie popieram ani 500+, ani pis, ani strajku nauczycieli o dziwo, jak widzisz nie jest tak że "kto nie z nami, ten przeciwko nam"
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Rozbojnik_Alibaba: czyli wedlug ciebie strajk = automatyczna wygrana grupy strajkujących? A odmowa rządu, jeszcze poparta przez spora czesc społeczeństwa to #!$%@? w dupę? Przeciez oni chca astronomicznej podwyżki - 1k zł, moich i twoich pieniędzy, z czego wiekszosci sie to nie należy. Ten strajk to farsa, a nauczyciele stali sie jeszcze gorszymi podludzmi niz górnicy i taksówkarze. Po nieklasyfikowaniu, nie przechodzeniu do pracy mimo strajku i własnych szkolnych doswiadczen uwasam,
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: No nie wiem, mogliby to robić z mniejszą krzywdą skierowaną w stronę uczniów. Rząd ma to w dupie, a uczniowie w okresie który ich najbardziej stresuje mają jeszcze więcej stresu i nerwów.
Prawda jest taka, że nauczyciele strajkujący to banda troglodytów bez jakiejkolwiek wiedzy. Chcieliby coś więcej to niech na to zapracują, a nie #!$%@?ą szopkę w państwówce. Całą swoją szkołę średnią wspominam przez wielu nauczycieli okropnie, byli niekompetentni,
  • Odpowiedz
@WarmWeather: Powiem Ci tak, mają prawo strajkować, a ludzie mają prawo być wkurzenia na to że uwalają dzieciaki. Można było zawiesić strajk na matury a później na wakacje jeśli by tego chcieli i wznowić od września. Nie mogą w tej sytuacji mieć pretensji, że jest na nich hejt. Niektóre zawody są szczególne i powinny się cieszyć zaufaniem społecznym, w ten sposób je stracą.
  • Odpowiedz