Wpis z mikrobloga

@Crosshairs nauczyciele są rządem, bo za rządowe pieniądze pracuja? I to ja jestem gimbusem? Na razie to potrafikes na razie napisać, że "arguemnty z dupy" "skończ się orac". Tyle to i ja mogę napisać i nic z tego nei wynika.
@anaisse: już pomijając moralny aspekt niedopuszczenia to straszne jest to ile osób chce "dobrania się do dupy" nauczycielom za to, że legalnie strajkują... A także popieranie "napisania ustawy, żeby uczniom zrobić dobrze, a nauczycieli zwolnić". To już nawet nie jest: "dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie" tylko "dajcie mi człowieka, a paragraf na niego napiszemy" i to przy poklasku społeczeństwa.
@astrodamus: pieknie napisales, szkoda ze ludzie sa za glupi zeby to pojac ( ͡° ʖ̯ ͡°)

jakby strajkowali we wrzesniu - rzad mialby ich w dupie - taka jest brutalna prawda - swoja droga, beka ze ludzie zamiast obwinić rzad, szkaluja nauczycieli, za to, ze chca miec godne zycie - niska pensja = brak dobrych ludzi = brak dobrej edukacji = glupi ludzie, jak widac glupi ludzie
Na tym polega strajk. Może mogli zrobić go w wakacje i skończyć we wrześniu? Musi ktoś ucierpieć, NIESTETY, inaczej nie ma szans na powodzenie


@astrodamus: Wystarczyło zrobić porządny, gruby strajk w byle jakim, 'bezpiecznym' dla uczniów okresie. Nawet przez #!$%@? miesiąc. Zagrozić, że jeśli nic nie drgnie, to będą strajkować ze szkodą dla uczniów. Wtedy miałoby to jakiś sens. A teraz, to wielki #!$%@? im w dupę.
wtedy nauczyciele z LO z „lepszych” dzielnic beda mieć więcej kasy, a ci co maja dużo cięższa prace i musza pracować z „gorszymi” uczniami dostaną dodatkowo po kieszeni. Genialny pomysł.


@miki4ever:

a) do liceum jest rekrutacja (konkurs swiadectw), a nie rejonizacja (jak w podstawowkach)
b) o ironio, jest to sprawiedliwe, bo wywoluje ruchy - zarowno uczniowskie jak i nauczycielskie.
@astrodamus: Teraz całkowicie #!$%@? wszystkie szanse na jakiekolwiek podwyżki XDDDD

Jak maturzyści dostaną po piździe, to poparcie strajku przez społeczeństwo spadnie do zera. Tak jak dziesięć lat temu gimbusy zakładały nauczycielom śmietniki na głowy, tak teraz będą to robić maturzyści. Brawo, bardziej koncertowo się tego nie dało #!$%@?ć XD

Jedynymi popierającymi nauczycieli będą lewicowe odpowiedniki moherowych beretów, którzy tak naprawdę są po prostu przeciwni wszystkim decyzjom PiS.
@Pan_Slon: To jest właśnie to - każdy może zmienić pracę, tylko nie górnicy i nauczyciele. I stoczniowcy. Studiowałeś budownictwo przez pięć lat i uzyskałeś dwadzieścia różnych uprawnień? #!$%@? z Tobą, rząd Ci nie pomoże, możesz się przebranżowić. A biedni nauczyciele grożą odejściem, ale jakoś tego nie mogą zrobić.
@anaisse: Człowiek uczy się sam. Żaden nauczyciel nie wykona tej intelektualnej pracy. Jest to skrajnie wyraźne kiedy człowiek idzie po raz pierwszy na studia - każdy dobry student sam sobie organizuje swoje studia - dlatego wykłady są opcjonalne, aby decyzja należała do studenta.

Niestety nie mogę się podjąć takiej pracy, ale uważam że powinna powstać aplikacja/strona która zasadniczo robi to samo co szkoła podstawowa+gimnazjum, tylko bez udziału tych bezwartościowych nauczycieli. Materiałów