Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@fan_comy ten mem jest chyba przerobiony z UK, bo tam zalewają pacjentów na wszystko przepisujac leki przeciwbolowe. Nigdy się nie spotkalam z czymś takim w Polsce. Kolejki do rodzinnego maks 2 dni, a sprawy pilne to co prawda trzeba się wciskac ale nigdy mi pomocy nie odmowiono. Jeżeli w jakiejś przychodni się czeka tydzień to się zmienia przychodnie. Ostatnio do laryngologa czekalam tylko 2 tygodnie. Po prostu się szuka gdzie szybciej
@fan_comy: u mnie w przychodni jak się rejestrujesz przez telefon to najbliższy termin do ogólnego to na tydzień-dwa później, a jak chcesz wziąć udział w loterii "chcę się zarejestrować do lekarza dzisiaj" to musisz o 6 rano pójść pod przychodnię i stanąć w kolejkę, gdzie o tej godzinie potrafi czekać z 10 osób. Jest też rejestracja internetowa, ale tam jest tylko jedno miejsce więc trzeba siedzieć do północy w przeddzień planowanej
@dielel_: nie rozumiem czemu żadna partia w Polsce nie będzie się domagać symbolicznej, typu 5 zł opłaty za rejestrację wizyty u lekarza... Skończyło by się chodzenie z nudów przez starych dziadów i byłaby szansa się dostać, bo teraz to jest jakiś dramat jak się nagle zachoruje. Zaplanować to sobie można pójście po skierowanie na jakieś badania/specjalistę, receptę itd., ale nie nagłe zachoworwanie :-(