Wpis z mikrobloga

@stan-tookie-1: 7 miliardów przez 10 lat to zrównoważony rozwój? To czym jest 500+ i cała 5 Kaczyńskiego? Drugi minister finansów #!$%@? z rządu bo nie chce się pod tym podpisać. Poza tym kolej wymaga kompleksowej odmiany. Bo ludzie jeżdżą tą koleją i płacą za bilety. Wypasione pociągi to standard, który się należy.
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: te pieniądze z 500 plus mogły by pójść na obniżkę podatków, a najgorsze jest to, że przy takich inwestycjach i przy tym rozdawnictwie i przy niskim deficycie tych pieniędzy nie było przy poprzednim rządzie. Mnie zastanawia gdzie wcześniej te pieniądze szły.
  • Odpowiedz
  • 8
@rentonB o tym ze ta kasa wraca to chyba tylko debile piszą, jakby tak bylo to mozna wprowadzic 5.000+ bo przeciez i tak to wróci a kazdy bedzie bogaty. #!$%@?, jakie to proste
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA brawo. Odkryłeś coś co ja zauważyłem ok 8 lat temu, od tego czasu jestem fanatycznym wręcz antysocjalistą:) dla porównania. Cały projekt apollo ktory postawił ludzi na ksiezycu i pozniejsze misje to ok 80mld złoty. XD 2 lata 500+ .

Wielki zderzacz hadronów to ok 20 mld zł xD pół roku 500+

Pomyślcie o tym jak zobaczycie sebe z karyną i 5 gówniakami.
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA A tak biorąc sprawy na chłodno, to 500+ to największe wyrzucanie pieniędzy w błoto w dziejach. Nie spełnia podstawowego celu, czyli wzrost dzietności, wystarczy spojrzeć na statystyki. Niby jest finansowane z uszczelniania VAT, ale kontrole te wyglądają tak, jak ostatnia akcja, czyli dwie panie urzędniczki prowokacyjnie grabią niewinnego mechanika, a karuzele vatowskie hulają dalej w najlepsze. Ostatecznie nie oszukujmy się, 500+ nie było inwestycją w przyrost naturalny, tylko w przyrost
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: Szlag mnie trafia jak widzę to marnotrawstwo. Sanacja (na której PiS się próbuje wzorować) też robiła wielkie inwestycje przemysłowe i transportowe, ale z wieloletnich nadwyżek budżetowych, a nie wszystko na kredyt.
  • Odpowiedz
Nie spełnia podstawowego celu, czyli wzrost dzietności


@Davidozz: to nigdy nie był podstawowy cel, jak sam później zauważasz

@Ekspert_z_NASA: dobry punkt widzenia, tzn. zestawić z jakąś naprawdę potężną inwestycją, żeby sobie uświadomić, co się w tym kraju #!$%@?... I to ma 40% w sondażach.
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna
Cytat artykułu sprzed paru lat:
"poraz pierwszy po 1989 roku powstał kompleksowy program prodemograficzny wsparcia polskich rodzin – mówiła szefowa rządu"
W pisowskie dokumenty nie chcę zaglądać, bo szkoda czasu.
  • Odpowiedz