Wpis z mikrobloga

Ja wiem, że to głupota ale w jednej paczce złomu zegarmistrzowskiego znalazłem rozwalony stoper.

Wyczyściłem, wsadziłem do środka wyczyszony duży mechanizm i zalałem żywicą z pigmentem lumi. Niepotrzebny, totalnie bezużyteczny - czyli to co lubię najbardziej :D idzie na moją wystawkę żeby przyciągał ludzi siła grawitacji, bo ciężki #!$%@? się zrobił

#rozkminkrzaka
bkwas - Ja wiem, że to głupota ale w jednej paczce złomu zegarmistrzowskiego znalazłe...

źródło: comment_03iRjlbKIKJFyZO9AxCxqLK4S8R637UK.jpg

Pobierz
  • 14
@bkwas: Tak swoja droga to przeleciala mi teraz przez glowe mysl. Masz te swoje wszystkie produkty, tylko ze nie jestes w stanie pokazac ich potencjalnemu klientowi w pelnej krasie inaczej jak na zdjeciach. Czy tez masz na to jakies rozwiazanie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Android
  • 1
@skejwen po pierwsze targi i wszystkie miejsca gdzie mogę sprzedawać osobiście - dla mnie najlepszy sposób, bo każdy może zobaczyć, naświetlić latarka czy słońcem, wsadzić do ciemni żeby zobaczyć jak to świeci i samemu zdecydować czy jest warte swojej ceny.

A dla mnie najlepsze bo;
- nie muszę robić zdjęć. A samemu robię tragiczne i raczej potrzebuje pomocy by to miało ręce i nogi w sensie promocyjnym.
- nie muszę wystawiać danego
via Android
  • 0
@skejwen miała być zrobiona z wypalonej sklejki z moim logiem ale niestety nie wyszło, więc jutro będę robić wersję minimalistyczną ;)

Ale to musi być - nie wyobrażam sobie, żeby klient szukał cienia w swoich dłoniach, chce zrobić porządne pudełko z wizjerem do którego z łatwością będzie można dać każda naswietloną rzecz i która będzie można obejrzeć w totalnej ciemności