Wpis z mikrobloga

  • 132
Eeejj bo ludzie mówią, że umarłem a ja żyję :D

... Jutro ostatni dzień na ciężarowym bo #bekaztransa here xD i zamykam się na 3 dni w warsztacie bo zbliża się #pyrkon na którym będę. Jeśli dobrze pójdzie będę mieć ponad 300 przedmiotów na sprzedaż, ponad 50 różnych rzeczy do wyboru, lwia część nowych rzeczy których nigdzie nie pokazywałem także zapraszam ()

Ktoś z mireczków będzie w #poznan za tydzień?
Zapraszam na swoje stoisko w strefie mini i do obserwowania #rozkminkrzaka - będę wrzucać jakieś rabaty dla Was w najbliższych dniach ;)

Była chwila ciszy, oficjalnie ją przerywam i będę co chwila wrzucać coś, co Was może zaciekawić.
Mówiłem że będę się rozwijać, mówiłem, że nie stopuje. Skraj bankructwa mi nie przeszkadza, kto biednemu zabroni xD

#rozkminkrzaka #rekodzielo #chwalesie #wdupiesieprzewraca
bkwas - Eeejj bo ludzie mówią, że umarłem a ja żyję :D

... Jutro ostatni dzień na ci...

źródło: comment_9Si4yHr8TWVKA8naL8SHvbhBzNRcyrzN.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@skejwen hmm o tym nie pomyślałem :D

Ideałem bylaby frezarka CNC ale tego nie mamy.
Ale spoko, pomysł do wykorzystania, ale póki co już koleżanka narobiła trochę tych baz, więc będzie trzeba je wykorzystać solidnie ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@skejwen nie ja, koleżanka ;p

Jakiś chińczyk z polskiej dystrybucji, pojęcia nie mam co to jest, bo wszystko załatwiamy na odległość
  • Odpowiedz
@bkwas mhm, mozna zamontowac dremela zamiast lasera i masz frezarke CNC ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoja droga to ostatnio tez sie zajalem wycinankami z hdfu, ale w troche innej branzy.

No i jeszcze mi powiedz, ze druk SLA chodzi ci po glowie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@skejwen no kurde, po teście arhn.eu jakiejś taniej drukarki sla, chodzi po głowie ( ͡º ͜ʖ͡º)

W końcu żywica to żywica :DD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@skejwen dla mnie to daleka daleka przyszłość, wcześniej na pewno albo plotter albo frezarka i urządzanie porządnego warsztatu bo wszystko co robię, robię we własnym pokoju ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz