Wpis z mikrobloga

  • 132
Eeejj bo ludzie mówią, że umarłem a ja żyję :D

... Jutro ostatni dzień na ciężarowym bo #bekaztransa here xD i zamykam się na 3 dni w warsztacie bo zbliża się #pyrkon na którym będę. Jeśli dobrze pójdzie będę mieć ponad 300 przedmiotów na sprzedaż, ponad 50 różnych rzeczy do wyboru, lwia część nowych rzeczy których nigdzie nie pokazywałem także zapraszam ()

Ktoś z mireczków będzie w #poznan za tydzień?
Zapraszam na swoje stoisko w strefie mini i do obserwowania #rozkminkrzaka - będę wrzucać jakieś rabaty dla Was w najbliższych dniach ;)

Była chwila ciszy, oficjalnie ją przerywam i będę co chwila wrzucać coś, co Was może zaciekawić.
Mówiłem że będę się rozwijać, mówiłem, że nie stopuje. Skraj bankructwa mi nie przeszkadza, kto biednemu zabroni xD

#rozkminkrzaka #rekodzielo #chwalesie #wdupiesieprzewraca
bkwas - Eeejj bo ludzie mówią, że umarłem a ja żyję :D

... Jutro ostatni dzień na ci...

źródło: comment_9Si4yHr8TWVKA8naL8SHvbhBzNRcyrzN.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Adasi żaden symbol - moja przyjaciółka zrobiła na zlecenie, wszystkie grafiki kupuję żeby nie było problemu z prawami autorskimi, przy okazji mogę ją wykorzystać żeby miała jakiś zarobek ;)
  • Odpowiedz
@bkwas: kilka razy już to widziałem, w tym identyczną grafikę znajomego który był z niej niesamowicie dumny. Chciałem mu udowodnić że to plagiat/mocna inspiracja ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć gdzie to widziałem.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Adasi od dwóch czy trzech lat jest moda na geometrię, sam też widziałem masę takich wzorów. Zleciłem przyjaciółce bo to wtedy jest tak naprawdę jej praca, jej konkretne linie i pomysł prowadzenia a nigdy nie chciałem mieć problemów z prawami autorskimi. Generalnie zrobiła mi cały zestaw zwierzęcy plus parę innych wzorów których tu nie ma. W geometrii dużo się nie namiesza tak naprawdę.

Będzie tego więcej, póki co lecę rzeczy najprostsze
  • Odpowiedz
@Adasi: poszukaj tatuazy z wilkiem i geometria, 90 procent ludzkosci ma taki (okolo).
nie kumam tego znaleziska. koles robi jakies gowno-przedmioty. co to w ogole jest i po co, i czemu takie brzydkie. to dla jakichs cpunow rozumiem?
  • Odpowiedz
@PolskiCzeczen: bo lubi, bo moze, bo chce, bo mu sie to podoba, bo jest ćpunem, bo polak to musi sie #!$%@?ć w zycie innych, bo musi próbować #!$%@?ć jeśli komuś sie cos podoba, bo życie to tylko praca dom praca dom.

@bkwas: shieldknota zrób :)
Ja juz swojego mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogolnie mozesz uderzyc w symbole, praaa autorskie chyba wtedy nie obowiązują.
JezusekCytrusek - @PolskiCzeczen: bo lubi, bo moze, bo chce, bo mu sie to podoba, bo ...

źródło: comment_ATMRqBjqTR4cbVtbUwCArQmPjf027tSW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mdmicky92 tak jak zawsze u mnie, każda rzecz którą robię może być brelokiem wisiorkiem albo kolczykami :)

Będą też mechaniczne i świecące przypinki, parę pierścionków, i różne dzikie #!$%@? muje xD
  • Odpowiedz
@bkwas: to wpadniemy z różowym, jeżeli będziesz miał coś z kotami ewentualnie z takim kwiatkiem to na pewno się skusi. A i ja coś pewnie znajdę, bo czemu nie mieć coś fajnego od Mirka, skoro można mieć.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ValandilNW a podrzuć grafikę jeśli możesz bo teraz jestem w trasie i nie mam jak sprawdzić. Wzory robiła mi koleżanka na podstawie geometrycznych trójkątów, pełno tego w sieci nie wiedziałem że ktoś ma w logu
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@lumi_wood nic się nie martw, na laserze większość grafik będę mieć autorskich albo kupnych z internetu jeśli mi się jakieś mega spodobają nie mam zamiaru zabierać ci klientów ;)
  • Odpowiedz
Ideałem bylaby frezarka CNC ale tego nie mamy.


@bkwas:
Nie uzyskasz na CNC efektu ostrych kątów wewnętrznych ( frez ma zawsze jakąśtam średnicę, więc są zaokrąglone, niektórych, zbyt ostrych, po prostu nie wykonasz ). By co, mam SCMa i chyba blisko :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@HalEmmerich póki co żywcem nie mam czasu żeby zajmować się indywidualnymi projektami ale jak sytuacja się trochę uspokoi to jak najbardziej będę zbierać zamówienia.

Generalnie przedział 50 do 100 zł, jeśli coś bardziej skomplikowanego to więcej, no i przy takich rzeczach czas oczekiwania to minimum dwa trzy tygodnie
  • Odpowiedz