Wpis z mikrobloga

  • 132
Eeejj bo ludzie mówią, że umarłem a ja żyję :D

... Jutro ostatni dzień na ciężarowym bo #bekaztransa here xD i zamykam się na 3 dni w warsztacie bo zbliża się #pyrkon na którym będę. Jeśli dobrze pójdzie będę mieć ponad 300 przedmiotów na sprzedaż, ponad 50 różnych rzeczy do wyboru, lwia część nowych rzeczy których nigdzie nie pokazywałem także zapraszam ()

Ktoś z mireczków będzie w #poznan za tydzień?
Zapraszam na swoje stoisko w strefie mini i do obserwowania #rozkminkrzaka - będę wrzucać jakieś rabaty dla Was w najbliższych dniach ;)

Była chwila ciszy, oficjalnie ją przerywam i będę co chwila wrzucać coś, co Was może zaciekawić.
Mówiłem że będę się rozwijać, mówiłem, że nie stopuje. Skraj bankructwa mi nie przeszkadza, kto biednemu zabroni xD

#rozkminkrzaka #rekodzielo #chwalesie #wdupiesieprzewraca
bkwas - Eeejj bo ludzie mówią, że umarłem a ja żyję :D

... Jutro ostatni dzień na ci...

źródło: comment_9Si4yHr8TWVKA8naL8SHvbhBzNRcyrzN.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@sidhe robisz jakieś rzeczy na zamówienie?

Odezwij się do mnie na priv, jak masz jakąś ogólną ofertę to też prześlij chętnie zobaczę
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@skejwen kolezanka skorzystała z jakiejś polskiej firmy, która jest po prostu dystrybutorem i serwisantem jednocześnie. Za w miarę uzyteczny laser (jak widać) parę tysi i można się bawić ;D
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Kazorek na jednoosobowej działalności? Czy rękodziele?

W obu przypadkach odpowiedź jest prosta - różnie xD

Mam dzialalność od 5 miesięcy, jednocześnie ciągnę zlecenia transportowe i rękodzieło, naprawdę różnie bywa. Miałem miesiąc gdzie z transportu miałem 4k na rękę plus z rękodzieła ponad 5k, był miesiąc że tak naprawdę ledwo miałem na opłaty, więc jest rozrzut.
  • Odpowiedz