Wpis z mikrobloga

Taki z nich profesor, a sprawdzianu w 2 tygodnie oddać nie umie xD


@mat-soj: no tutaj to akurat identycznie, jak profesor. Na uczelniach mają jeszcze więcej czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@asd23434asd: mieliśmy w technikum gościa co był po zawodowce xD taki typowy facio ze wsi, głównie uczył gości z zawodowki ale miał nas do transportu i spedycji to na lekcjach dyktowal podręcznik . Klasa wyczaila że ma kompleks i zaczęła wyraźnie akcentowac "panie P R O F E S O R Z E" gdy się do niego zwracalismy, widocznie go to triggerowalo, ale nie mógł nic zrobić bo tak każą
  • Odpowiedz
@grey_m: g---o prawda, nawet na studiach nie jest to żaden obowiązek ani tradycja, wystarczy "Proszę pani/pana", to samo w sobie już jest zwrotem grzecznosciowym i nigdy nie spotkałem się z kimś, kto miałby z tym problem. Za to ze zwróceniem się niepoprawnym tytułem, już tak
  • Odpowiedz
@asd23434asd: Aha czyli skoro mamy c-------h nauczycieli to oznacza, że potrzeba nam jeszcze gorszych?
Bez podniesienia stawek nie przyciągniemy ambitnych ludzi na te stanowiska.

Jak dla mnie wyjścia są dwa, tak samo z edukacją, jak i służbą zdrowia, albo inwestujemy więcej i zwiększamy jakość usług, albo sprywatyzować to w p------c i róbta co chceta.

Ludzie to ogółem są p----------i. Raz z moim starym się pokłóciłem o podwyżki dla lekarzy i podsumował - jak sie nie podoba to droga wolna za granice,
  • Odpowiedz
@asd23434asd:
Kiedy to było? PRL? Tzn. wiem że później trafiały się pojedyncze nauczycielki, które tak kazały do siebie mówić, ale to był niewielki procent.
  • Odpowiedz
@asd23434asd: ja się kłóciłem że jaki profesor ... oczywiście jakieś oburzenie było ale twardo stałem na swoim, wezwali matkę a ona ich wyśmiała i skwitowała że w dupie się im poprzewracało i że jak jeszcze raz ją wezwą do szkoły z taką pierdołą to zrobi imbe ... zwracałem się dalej per pan/pani i tylko widziałem wzrok nienawiści i nic poza tym.
  • Odpowiedz
@asd23434asd: u mnie tego nie było, ale u mojej koleżanki owszem. Kisłam z tego srogo, jak mi mówiła, że nauczycielki po licencjacie każą do siebie mówić per profesor xD Zresztą, w mojej budzie chyba tylko jeden nauczyciel miał tytuł doktora
  • Odpowiedz