Wpis z mikrobloga

Poniżej krótki film pokazujący przykładowy podryw w drodze do toalety w galerii handlowej. Najciekawsze jest to, że w ciągu dwuminutowej rozmowy koleś dotknął dziewczynę aż pięć razy (pierwszy dotyk w 0:35, drugi dotyk w 1:07, trzeci dotyk w 1:16, czwarty dotyk w 1:24, piąty dotyk w 1:45). Nic dziwnego, że odnosi sukcesy z loszkami. Tzn. akurat w tym przypadku chyba mu nie poszło, ale w innych już tak. Tu jest dobry przykład: https://www.wykop.pl/wpis/31552003/ (TLDW: loszka ma chłopaka, ale i tak namówił ją na kawę i wyciągnął od niej numer telefonu). Więcej przykładów można zobaczyć na jego kanale.

Oglądam takie filmy i porównuję ze swoim życiem. Np. ostatnio spotkałem się z dziewczyną na sześciu randkach. Łączny czas naszych spotkań to ponad 12h. Nie było to tylko siedzenie przy stoliku w kawiarni, ale również droga na przystanek, czekanie na autobus i wspólny przejazd kilka przystanków. Przez cały ten czas nie dotknąłem jej ani razu (nie licząc uścisku dłoni na powitanie/pożegnanie na pierwszych dwóch randkach i buziaków na powitanie/pożegnanie na kolejnych randkach). Znajomość oczywiście zakończyła się w #friendzone.

Powiedzcie mi, jak się nauczyć takiej bezczelności, jaką ma ten gość (np. położenie ręki na jej barku w 1:45). Myślicie, że wizyta u psychoterapeuty coś zmieni? A może zapisać się na jakiś kurs podrywania? Zacząć chodzić na divy? Byłem u divy i nic to nie dało. Chodziłem też na kurs tańca i również nie przyniosło to efektu.

Mireczki, powiedzcie, co mam robić, bo jak nie zmienię swojego zachowania, to jestem skazany na wieczną samotność.

#podryw #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #samiecalfacontent #stulejacontent #przegryw #feels #tfwnogf #foreveralone
wyjzprz2 - Poniżej krótki film pokazujący przykładowy podryw w drodze do toalety w ga...
  • 21