Wpis z mikrobloga

Poniżej krótki film pokazujący przykładowy podryw w drodze do toalety w galerii handlowej. Najciekawsze jest to, że w ciągu dwuminutowej rozmowy koleś dotknął dziewczynę aż pięć razy (pierwszy dotyk w 0:35, drugi dotyk w 1:07, trzeci dotyk w 1:16, czwarty dotyk w 1:24, piąty dotyk w 1:45). Nic dziwnego, że odnosi sukcesy z loszkami. Tzn. akurat w tym przypadku chyba mu nie poszło, ale w innych już tak. Tu jest dobry przykład: https://www.wykop.pl/wpis/31552003/ (TLDW: loszka ma chłopaka, ale i tak namówił ją na kawę i wyciągnął od niej numer telefonu). Więcej przykładów można zobaczyć na jego kanale.

Oglądam takie filmy i porównuję ze swoim życiem. Np. ostatnio spotkałem się z dziewczyną na sześciu randkach. Łączny czas naszych spotkań to ponad 12h. Nie było to tylko siedzenie przy stoliku w kawiarni, ale również droga na przystanek, czekanie na autobus i wspólny przejazd kilka przystanków. Przez cały ten czas nie dotknąłem jej ani razu (nie licząc uścisku dłoni na powitanie/pożegnanie na pierwszych dwóch randkach i buziaków na powitanie/pożegnanie na kolejnych randkach). Znajomość oczywiście zakończyła się w #friendzone.

Powiedzcie mi, jak się nauczyć takiej bezczelności, jaką ma ten gość (np. położenie ręki na jej barku w 1:45). Myślicie, że wizyta u psychoterapeuty coś zmieni? A może zapisać się na jakiś kurs podrywania? Zacząć chodzić na divy? Byłem u divy i nic to nie dało. Chodziłem też na kurs tańca i również nie przyniosło to efektu.

Mireczki, powiedzcie, co mam robić, bo jak nie zmienię swojego zachowania, to jestem skazany na wieczną samotność.

#podryw #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #samiecalfacontent #stulejacontent #przegryw #feels #tfwnogf #foreveralone
wyjzprz2 - Poniżej krótki film pokazujący przykładowy podryw w drodze do toalety w ga...
  • 21
@wyjzprz2: Przestać oglądać filmiki typa, który nagrywa dziewczyny z ukrycia i nie wiem... iść pobiegać. Może będzie : "Jak renkom odjoł"
A na serio, to znajdź jakieś fajne hobby, zrób mapę myśli i sukcesywnie dąż do tego co chciałbyś w sobie zmienić.
@wyjzprz2: zastanów się kogo chcesz słuchać. Wykopków, którzy nie ruchają, ewentualnie coś tam sobie uszczkną przez znajomych, jakiegoś potworka, czy może lepiej posłuchać typa, który ma sukcesy z kobietami? Typ z nagrania ma, mój znajomy był na jego szkoleniu i sobie chwali. Film który wrzuciłeś jest nietrafiony, bo faktycznie dziewczyna sprawia wrażenie wystraszonej, ale co z tego? Podejdziesz do jednej i się wystraszy, drugą cię zleje, trzecia kulturalnie podziękuję, a z
@Henioslaw: dobra, dobra waćpan. Nikt mu tu nie powiedział, że ma nie podchodzić, tylko, że ma nie oglądać takich gówien bo nic nie wnoszą do jego życia. Rozwiązań szuka się u certyfikowanego psychologa, a nie samozwańczych guru podrywu/biznesu. I niech spotyka się z jak największą ilością kobiet - sam zrozumie, ze podobną pajacerką jak na filmie więcej zepsuje niż coś ugra. Ale co ja tam wiem :)
@Henioslaw: Robiłem dawno temu - pewnie źle, ale nie czuję się dobrze w takim klimacie. Więc postawiłem na bycie sobą, zero pajacowania, mówienie co myślę i zdrowe poczucie własnej wartości - #!$%@? sie znam, ale efekty są. To samo radzę OPowi, żeby zamiast recept "szamanów" na relacje międzyludzkie zainwestował w swoją pewność siebie i swoją autentyczność.
@frex: @cechinimuszyna: @Zawilecc: @PanDarcy: @KarPaKo: @maniek_:
Podryw w powyższym filmie faktycznie nie był najlepszy, ale wybrałem tę sytuację ze względu na ilość dotyku, jaką koleś zastosował w ciągu tak krótkiej rozmowy. Chciałem to zestawić z moim zupełnym brakiem dotyku.

Czy jego nagrania to ustawki? Ciężko powiedzieć, ale moim zdaniem nie.

Poniżej znacznie lepsza sytuacja. Widać, że loszka się go nie boi, a nawet sprawia wrażenie zainteresowanej.
wyjzprz2 - @frex: @cechinimuszyna: @Zawilecc: @PanDarcy: @KarPaKo: @maniek_:
Podryw ...
@wyjzprz2: Dotykaj sobie do woli, najwyżej dziwnie popatrzy i zesztywnieje, albo pozwoli co i tak nic nie znaczy. Miałem kilka randek gdzie były przytulanki tid, a potem i tak odzew był słaby. Generalnie uświadomcie sobie, że one jako płeć są LEPSZE w social skillsach. I często nawet Chady co to myślą jacy oni nie są podrywacze tak naprawdę są wyrywani przez panny o czym choćby pisze tutaj @maniek_. Po prostu
@wyjzprz2: No tutaj koleś miał lepsze zachowanie i lepszy odbiór. Częściowo dlatego, że nie zdominował kobiety totalnie i to w jakimś odludnym korytarzu, tylko dał jej iść, wszędzie było pełno ludzi, a częściowo dlatego, że ona była starsza niż poprzednia.

Dotyk wydawał się nieco wymuszony (chodzi o ten ostatni przytulas z pocałunkiem), ale prawdopodobnie dziewczyna wiedziała z kim ma do czynienia i się na to godziła, bo po prostu była otwarta