Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, zaspałem na kwale ale oglądam sobie powtórke i znowu mnie #!$%@? #gaslyogur 0.8 do kolegi z zespołu w tym samym bolidzie, czas prawie identyczny jak Renault, mimo że ma o wiele lepszy bolid. Już czekam na wyścig, bo czuje że przegra z Renault. I oby się tak wydarzyło, bo nie wiem o czym myślał Horner biorąc tego ogóra do takiego zespołu. A taki Alonso musiał odejść z F1 bo nikt mu nie chciał dać kontraktu w dobrym teamie.
#f1
  • 8
@xetrian: no wiadomo, od tego sie zaczyna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
szkoda tylko ze oboje macie racje, bo ALO mocno gwiazdorzyl, ale robil wszystko co uwazal za sluszne zeby wygrywac (i powodowalo to potykanie sie o wlasne nogi)
@Tylko_noc: @xetrian: Przez moment nawet łudziłem się na Alonso w RB, ale wiadomo było, że taki układ był nierealny. Co on by z tego teamu zostawił, to nawet nie chcę wiedzieć. Z Ricciardo były spiny - z najbardziej przyjaźnie nastawionym kierowcą dekady. Z Alonso byłyby tym bardziej i mogłoby się skończyć podobnie jak McLaren 2007. A zakładając, że RB ma mocną maszynę zdolną do walki o mistrzostwo (jak się okazało