Wpis z mikrobloga

PF - klasyk, trudno o podobny przykład klasycznego piękna docierającego do większości odbiorców. Jaki utwór Floydów uważacie za najlepszy? Wiem, że wybór tylko jednego stanowi nie lada wyzwanie... ale tak na gorąco, pierwszy utwór, który przychodzi wam do głowy, utwór, który wielokrotnie wywołał u was ciarki? Z mojej strony:

#muzyka #ankieta #pytanie
M.....a - PF - klasyk, trudno o podobny przykład klasycznego piękna docierającego do ...
  • 74
  • Odpowiedz
@YerbajTo: DCD ma w dorobku cenniejsze skarby niż te nowości ewidentnie skrojone pod gusta większości. Lubię ten album, ale mam do niego spore zastrzeżenia (jeśli porównać go do całości twórczości).
  • Odpowiedz
@MK-Ultra: dlatego nie rozumiem ludzi piszących o queen i pf jakby to #!$%@? nie wiadomo co było, dla mnie muzyka może dobra ale nie żeby to był jakimś majstersztyk
DCD to inny lvl muzyki
YerbajTo - @MK-Ultra: dlatego nie rozumiem ludzi piszących o queen i pf jakby to #!$%...
  • Odpowiedz
@YerbajTo: Najwyraźniej nie rozumiesz pojęcia klasycznego piękna i w ogóle kultury masowej, z której ci mniej mainstreamowi artyści czy tego chcesz czy nie też czerpią inspirację, nie kopiują, a odrywają kawałek i z tego kawałka tworzą coś swojego, tym się różni sztuka od komercji - to nie małpowanie i tworzenie standardowe, standard to pewnik finansowy, ale zwykle nic wspólnego z sztuką nie ma. Popularne nie zawsze jest gorsze, niszowe nie zawsze
  • Odpowiedz
@MK-Ultra: Time z genialną solówką Gilmoura (która przebija chyba nawet Comfortably Numb jak dla mnie), no i Echoes! W ogóle "Echoes" to jest opus magnum Floydów.
  • Odpowiedz