Wpis z mikrobloga

Jak to jest możliwe, że to na nauczycieli wypłynęła największa ilość gówna w dotychczasowych protestach?
Protest policji całkowicie sparaliżował ich służbę, było ryzyko, że marsz 11 listopadowy będzie bez udziału policji - nie było takiego gówna w TV, na wykopie, itp.
Rolnicy - zatrzymali cala Warszawe, drogi w Polsce, itp - nie było takiej ilości gówna.
Nauczyciele - no tutaj to szambowóz plus #!$%@?.

Pamietajcie, ze nauczyciele, którzy protestują, to nie tylko matematycy, fizycy, chemicy, itp. którzy mają możliwość dawania korepetycji, tu swoją drogą też dosć ciekawy temat, wiecie czemu nauczyciele dają korepetycje? Bo wasze bombelki to #!$%@? retardy i bieg lekcji dopasowywany jest do największego debila w klasie, a niestety, program nauczania trzeba zrealizowac, więc przez to, ze wasze dzieci są #!$%@? cierpią ci najlepsi, którzy muszą nadrabiać program w domu.
Ale wracając do tematu nauczycieli, co z nauczycielami w przedszkolach? Co z nauczycielami klas 1-3? Ci ludzie wychowują wasze gówniaki, ci ludzie uczą ich podstawowych i najwazniejszych rzeczy, ci nauczyciele też mają dawać korepetycje? Z czego #!$%@?, z dodawania? Czy może z podcierania dup waszym #!$%@? Brajankom, którzy w wieku 6/7 lat dalej srają w pieluchy, albo nie potrafią się podetrzeć, bo rozmażą całe gówno na dupie, a potem i tak to będzie wina nauczyciela.
Nie mówiąc już o przedszkolankach, które muszą zmieniać osrane pieluchy. Ci nauczyciele nie wezmą dodatkowego etatu, ci nauczyciele nie odpoczną na wycieczce szkolnej, jak to większość uważa, ci nauczyciele nie #!$%@?ą sobie nowego auta za kasę z korepetycji. Kto może, to ucieka do prywatnych przedszkól, żlobków, czy nawet szkół. Nauczycieli 1-3 w publicznych szkołach jest co raz mniej i tendencja jest spadkowa. Bo nikt normalny nie chce brać odpowiedzialności karnej za bande #!$%@? gówniaków w wieku do 9 lat, gdzie dziecko jest dla samego siebie najbardziej niebezpieczne.

Ale wiadomo, nauczyciel = wróg. I żeby nie było, nie jestem nauczycielem, nie mam nic wspólnego z nauczycielami oprócz paru znajomych, które są właśnie w grupie zawodowej związanej z nauczaniem początkowym. I znając te osoby, uważam, że za to co robią i za to w jaki sposób żyją i postępują w stosunku do dzieci, należy im się większa kasa.

#protest #nauczyciele #strajknauczycieli #strajk #polityka
  • 177
  • Odpowiedz
czesne po prywatyzacji wynosiłoby od 400 do maksymalnie 700 zł.


@wcfilmowe: Ocho, widze, ze mamy tu eksperta nie tylko od edukacji, ale też ekonomii.
Szczególnie widać te niskie kwoty po prywatyzacji w krajach gdzie jest prywatna opieka zdrowotna.
  • Odpowiedz
@Kapitan_BeniZ: czekaj, bo jeszcze nie ogarnąłem do końca. Czy ty właśnie napisałeś, że czesne szkolne będzie wysokie, bo w innych krajach jest droga opieka zdrowotna? Mam chwilowy mindfuck i nie wiem czy jesteś takim debilem czy coś ci się pomyliło.
  • Odpowiedz
@Kapitan_BeniZ: Zignorowałeś CAŁĄ wypowiedź na główny temat i czepiłeś się czegoś, co jest najmniej istotne w tym wszystkim? Ale skoro pytasz... osoby odpowiadające za kwoty rzędu kilkuset tysięcy złotych i biorące ~2000 na rękę. Tak, są takie.

Teraz wróć do pierwszych 95% procent mojej wypowiedzi, jeśli rzeczywiście zależy Ci na normalnej dyskusji na temat nauczycieli.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kapitan_BeniZ nie są docelowymi wyborcami obecnego rządu. Prawdopodobnie dawno skreśleni na podstawie statystyk jako grupa zawodowa, która głosuję na np PO lub PSL. Toteż establishment, może śmiało wylewać na nich pomyje lub ignorować. Wyborców mają, nie obracając nikogo w grupach zawodowych #!$%@?ących się niższym wykształceniem i niższą inteligencja.
  • Odpowiedz
@Kapitan_BeniZ Widzę gownoburza się już na dobre rozkrecila więc od siebie dodam tylko tyle że fajnie że mamy miliardy złotych na 500+ i piątki kogoś tam Ale nie mamy pieniędzy na podwyżkę dla nauczycieli xD Już jakiś Mirek robil porównanie. To samo tyczy się tych waszych wypowiedzi typu "nauczyciel pracuje 18 godzin". Tak, tak nauczyciel pracuje 18 godzin tygodniowo. A Christiono Ronaldo też pracuje 90 minut bo gra jeden mecz ligowy
  • Odpowiedz
@Kapitan_BeniZ Mój bombel nigdy nie będzie ocierał sie o chlew publicznej edukacji. Tym ludziom się nic nie należy robotę robią na #!$%@? i tylko nieudacznicy idą uczyć na publicznej oświacie. W #!$%@? mam los 42 letniej nauczycielki która nic nie umie oprócz nauki tabliczki mnożenia 10 Latków pomimo dyplomów. I tak ma rocznie 70-100 tys brutto pasożyt i śmie chcieć więcej xDDDDDD zaorać #!$%@? i zostawić tylko prywatne placówki z świetna
  • Odpowiedz
wylalo się na nich gówno, bo podjęli ryzyko strajkowania w roku wyborczym.


@boskakaratralalala: Wylało się na nich gówno, bo podjęli strajk w tygodniu egzaminów i wręcz zmawiają się co zrobić, żeby uniemożliwić przeprowadzenie matur.
  • Odpowiedz
@ZeromNesse: aaa, niech wyjeżdżają! Pewnie! Jak lekarze - już mamy praktycznie najmniej lekarzy na głowę w Europie, już teraz ludzie umierają na sorach, już teraz zamykane są oddziały. Jak budowlańcy. Niech wszyscy wyjada którym się nie podoba Wielka Polska wraz z jej umiłowanym przywództwem. Tylko co dalej - zostaną sami Sebixowie Wyklęci, księża, PiS, madki 500+ i kto jeszcze? Niezbyt to dobra droga. Już nawet walić PiS i PO, ale
  • Odpowiedz